Web Browser ile Tüm Dosya Türlerini İndirme (exe, rar, rapid vs.) [OS 9.xx]

Sponsorlu Bağlantılar

erkan akıncı

Üye
telefonumun modeli gts5233A programı yukledim ama dosya turu desteklemiyor diyor napabilirm

g1gfe4ds2

Üye
güzel paylaşım teşekkürler.

ali okangil

ali okangil

Üye
yaa arkadaşım ben bu şifre koyanları anlamıyorum :off: yani şifre koymasanız ne olur..belki insan şifreyi alamayı unutur doğru deilmi yaa :nono:

muygun33

Üye
bilader vallahi telefondan direk indiriyorum desteklenmiyor diyor.bana yardımcı olurmusun

ertooth

ertooth

Üye
İndirlen dosya içinde
1-CoreCodec.CorePlayer.v1.2.5.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.ed-BiNPDA.sis
2- unsigned_S60_firefox_PATCH.sis
3-coreplayer.ext

2.olan telefonunuzun modelini değiştiriyor.diyelimki n95 8gb internet ortamına girdiğinizde telefon modelinizi firefox_PATCH.sis den dolayı firefox dan giriyormuş gibi algıladığı için.
telefonunuza uygun olan programlarıda yükleyemiyorsunuz.
Şöyleki bahsetmek istiyorum vodafone den tv mobile a abone oldum ve tv program uygulamasını indirim kurmak istediğimde telefon modelimin bu uygulamayı indirmesine izin vermiyordu.Çünkü ben daha önceden bu programı telefonuma kurmuştum tabiki verilen hatayı bulmak çok zor oldu sonunda bu kurulu programı kaldırdığımda Tv mobile uygulamasını indirip kurdum şimdi n95 8 gb ta tv keyfi yaşıyorum istediğim her yerde.
Programı tekrar kurduğumda Tv Uygulaması çalışmadı gene tekrardan kaldırmak zorunda kaldım aman
dikkat sizde Vodafone den Tv Mobile abonesi olursanız lütfen bu programı kurduğunuzu unutmayın.
Bu verilen program Tv Mobile Uygulamasını indirmenize ve seyretmenize izin verimiyor.DİKKAT

genede bu programı isteyen olursa özel den mesaj atsın göndereyim.

alexsandir1

Üye
dosaya bozuk açılmıyor yardım

webcreator-m

Üye
Buraya benim gibi telefondan giren insanlar var. Şifreli rar dosyasını nasıl açalım. Şifre koyunca ne kazanıosun sanki. Nobelmiş. Koymasan nolur şifreyi. Paylaşım yapıyosun kimseye yardım etmekte yok. Senin yapacağın paylaşımın ben ...

buludag89

Üye
gerçekten çok güzel paylaşım... Çok teşekkürlerrrr

cihankaradas

cihankaradas

Üye
Ben e71 kullanıyorum dosya desteklenmıyor hatası alıyorum sebebı nedır lutfen yardım edın bende rar dosyalarını neden ındıremıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Ben e71 kullanıyorum dosya desteklenmıyor hatası alıyorum sebebı nedır lutfen yardım edın bende rar dosyalarını neden ındıremıyorum.

rezolar

rezolar

Üye
arkadş mobile rarı yükle

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
saolasın dostum yha güzelmiş daha denemedim ama önizlemeyle tatmin oldum:oke:

aliabc123

Üye
abi bu core codek için korumalı proğram diyor ne yapacaz...

gorkemm55

gorkemm55

Üye
Teşekkürler

wildtiger223

wildtiger223

Üye
saol kardes

Necmati

Necmati

Üye
süper bir program eline sağlık arşive gitti..

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
hiçbir işe yaramıyor indirme linkine tıklıyorum rapidin anasayfası açılıyor

rkap

rkap

Üye
teşekkürler

resulemre89

resulemre89

Üye
teşekkürler