Web Browser ile Tüm Dosya Türlerini İndirme (exe, rar, rapid vs.) [OS 9.xx]

Sponsorlu Bağlantılar

underzero21

Üye
sağol dostum rapidi kullanabiliyorum sayende

ertooth

ertooth

Üye
Şifre hata veriyor dosyayı çıkarmıyor.şifreyi değiştirmiş olabilir pc sinde şifre olmadan upload edecek ve link verebilirmisiniz indirip kuran arkadaşlar

ertooth

ertooth

Üye
Şifre hata veriyor NobLe giriyorum yanlış şifre diyor

dune2000

Üye
ben güzeldiyemicam içinde setup exe yok ayrıca xp için değimi 3 tane telefon dosyası çıktı birde boş dosyalar

--------------- Ekleme ---------------

ben güzeldiyemicam içinde setup exe yok ayrıca xp için değimi 3 tane telefon dosyası çıktı birde boş dosyalar xp kullanıyorum

ben güzeldiyemicam içinde setup exe yok ayrıca xp için değimi 3 tane telefon dosyası çıktı birde boş dosyalar xp kullanıyorum

ertooth

ertooth

Üye
ben güzeldiyemicam içinde setup exe yok ayrıca xp için değimi 3 tane telefon dosyası çıktı birde boş dosyalar

Arkadaşım bu cep telefonu symbian programı ne alaka pc :megafon:

xErKaNx

Üye
Rardan cikan firefox patch dosyasi (n73 )telefonla uyumlu degil diyor. Ne olacak simdi.?

seralim

Üye
..eline sağlık çok yararlı bir paylaşım işten film indirmeye devam ediyorum sayende şimdi bana 8gb lık bir hafıza kartı:oke:

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

kardeş benim anlamadığım web tarayıcısı dedin içinden core player çıktı:off:

Indiana Jones

Üye
süper program çok saol

tkymurat

Üye
saol dostum ama sertifika sorunu veriyor yüleyemiyorum ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürler

bayramq

bayramq

Üye
Vay be bir adam kuyuya taş atmış bin akıllı çıkartamıyor niye kimse yardım etmiyor arkadaşlara kimi sertifika hatası var diyor kimi rar hatası diyor konuyu acan arkadaş hiç yardımcı olmuyor helal olsun paylaşım bu olsa gerek

Indiana Jones

Üye
rapidshareden denedim olmuyor 'desteklemiyor' hatası veriyor:hmmm

geveze_52

geveze_52

Üye
saolasın kardeş umarım işe yara böyle bir uygulama daha indirmiştim çeşitli hatalar veriyodu saolasın

caygaraci

Üye
arkadaşlar pc ye format atmadan önce herhangi internet sayfasını YAZDIRa tıkladığımda resim olarak kayddiyordu şimdi ise formattan sonra bunu yapamıyorum...tekrar nasıl yapabilirim...

thehallowman

Üye
ben kurdum denedim.. her türlü dosyayı indirebiliyorum.. tek kötü tarafı indireceğiniz klasörü seçemiyorsunuz.. c: sürücüsüne indirmek zorunda kalıyorsunuz..

ITURKI

ITURKI

Üye
Süpersin arkadaş saolasın

Ferzan

Ferzan

Üye
tşkler

güzel paylaşım

SOMON09

Üye
şifre yanlış

kukican

Üye
arkadaşlar bu web browseri n95 8gb tlf indiremiyorum bu dosyanın tlf na indirmek için rar sız olanı yokmu cevap bekliyorum tşkkrler.

Üst Alt