Wave Şubat Ayı firmwaresi: s8500XXLB2

Sponsorlu Bağlantılar

EFSANELER_34

Üye
he he he yazımı anlamadığın çok doğru ben size değil o bada denen zımbırtıya kızııyorum sizlik bi durum yok siz var olan birşeyi geliştirmeye çalışıyorsunuz eyvallah bunun için sizlere tşk ederim ve ediyorum da ama bu bada hıyarı insanı deli edcek iş yapıyor yukarıda belirttiğim gibi örnk resim düzenlemeyi hangi akla hizmet kaldırmış millet resimlerden neredeyse sinema filmi yapacak düzenlemer ekliyor bu zaten yeteri kadar seçenekleri olmayan resim düzenlemeyitoptan kaldırmış üstüne hafıza hafıza kartına erişip detayları görüp de fuzuli olanları silme şansın yok pc ye bağla ohters den sil onuda benim gibi anlamayan biri neyi siler vs vs madem öyle sizler geliştirme yapıyorsunuz biz kullanıcılar olarak gördüğümüz noksanlıkları yazılımda düzeltme şansınız varmı yada ne kadar düşüncelerimizi dikkate alırsınız :)

----------Eklendi @ 14:31:19 ---------- Yazıldı @ 14:25:44 ----------

bu arada şu s500XXKLB2 nin open versiyonu heralde sizin üstünde çalışıp geliştirdiğiniz yazılım sanırım onu yüklemeyi düşünüyorum mevcut olandan ciddi bifarkı varmı veya biraz daha bekleme de kalayım not: zaten samsungdan yada badadan birşey beklemiyorum onların bir halt edeceği yok ancak sizler yaparsanız yaparsınız

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
he he he yazımı anlamadığın çok doğru ben size değil o bada denen zımbırtıya kızııyorum sizlik bi durum yok siz var olan birşeyi geliştirmeye çalışıyorsunuz eyvallah bunun için sizlere tşk ederim ve ediyorum da ama bu bada hıyarı insanı deli edcek iş yapıyor yukarıda belirttiğim gibi örnk resim düzenlemeyi hangi akla hizmet kaldırmış millet resimlerden neredeyse sinema filmi yapacak düzenlemer ekliyor bu zaten yeteri kadar seçenekleri olmayan resim düzenlemeyitoptan kaldırmış üstüne hafıza hafıza kartına erişip detayları görüp de fuzuli olanları silme şansın yok pc ye bağla ohters den sil onuda benim gibi anlamayan biri neyi siler vs vs madem öyle sizler geliştirme yapıyorsunuz biz kullanıcılar olarak gördüğümüz noksanlıkları yazılımda düzeltme şansınız varmı yada ne kadar düşüncelerimizi dikkate alırsınız :)

----------Eklendi @ 14:31:19 ---------- Yazıldı @ 14:25:44 ----------

bu arada şu s500XXKLB2 nin open versiyonu heralde sizin üstünde çalışıp geliştirdiğiniz yazılım sanırım onu yüklemeyi düşünüyorum mevcut olandan ciddi bifarkı varmı veya biraz daha bekleme de kalayım not: zaten samsungdan yada badadan birşey beklemiyorum onların bir halt edeceği yok ancak sizler yaparsanız yaparsınız

yeni bi cfw cıkmasını bekliyorum samfirmwareden cıkınca yapacagım yeni bi tane daha s500XXKLB2 olan eksiklikleri onda gidermeyi düşünüyorum

EFSANELER_34

Üye
eyvallah kardeşlik vatan millet aşkına yap düzeltmede o danalar görsün nasıl yapılıyor :)

MaximRom

Üye
Selamlar.. Dediklerinizi aynen yerine getirdiğim halde yükleme başlamıyor.. ERR FOTA erase diye bi hata veriyor. Tekrar yüklemeye başlıyorum bu sefer de Seleckt İmage diyor :s Nerde hata yapıyorum yardmcı olursanız çok sevinirim.. Telefonum s8500 spot bu arada

EFSANELER_34

Üye
slm arkadaşlar yahu tam openi yüklüyordum yazılarda özel edit çıkmış bu ne işe yarıyor bi halt anlamadım hangisini yükleyycem kelle karıştı gitti:angry::blink:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar yahu tam openi yüklüyordum yazılarda özel edit çıkmış bu ne işe yarıyor bi halt anlamadım hangisini yükleyycem kelle karıştı gitti:angry::blink:

özel edit en hızlı olanı fakat yorumları okursan içersinde bir kaç sıkıntı var hangisi hoşuna gidiyorsa onu kullan

EFSANELER_34

Üye
slm arkadaşlar malum bada 2 de hafıza kartını düzenlemek için zorunlu olarak pc e bağlamak gerekiyor ee bende aynen öyle yaptım ve ve detaylarda ohters midir nedir onun içindekilere baktım baktım hiç bi halt anlamadım 125 klasör 1500 den fazla dosya vardı boyut ise 1 gb bende bunların alayını sildim acep tele ne kadden zarar verdim sadece yüklediğim uygulamalar oyunlarsa hiç de önemli değil

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar malum bada 2 de hafıza kartını düzenlemek için zorunlu olarak pc e bağlamak gerekiyor ee bende aynen öyle yaptım ve ve detaylarda ohters midir nedir onun içindekilere baktım baktım hiç bi halt anlamadım 125 klasör 1500 den fazla dosya vardı boyut ise 1 gb bende bunların alayını sildim acep tele ne kadden zarar verdim sadece yüklediğim uygulamalar oyunlarsa hiç de önemli değil

sadece yüklediğin uygulamalar ve oyunlardan ibaret

EFSANELER_34

Üye
kocaman bi tşk kardeşlik

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

EFSANELER_34

Üye
tekrar slm arkadaşlar sorunsuz bir şekilde telefonumu 1.0.1 e çevirdim k kies de tanıdı hiç bir sıkıntı yok tu telefon daki samsung apps ye girdim oturum açın vs vs dedi ardından apps için yeni bir güncelleme mevcut dedi güncelle dedik işlemi yaptı fakat uygulama açılmıyor üstüne tıklıyorum önce simsiyah bir ekran hemen ardından ana sayfaya dönüyor kısacası apps açılmıyor resmi değişik oldu ekran yakalamadan çektim de buraya nasıl yüklerim onu bilmediğim için yapamadım nasıl duzeltiriz bu sorunu

sedman77

Üye
Arkadaşlar ben yukleme yapacam derken çökertim telefonu galiba açılmıyor tel hiç ne yapabilirim

sedman77

Üye
Arkadaşlar telefonu çökertim galiba bu işlemi yaparken açılmıyor telefon yardımcı olabilirmisiniz

erti99

Üye
samsung 8500 telefonumda bada1.2 yazılımı mevcuttu. Kiesten yazılım yüklemesi yaparken hata verdi ve telefonum göctü. Bada 1.2 yi tekrar nasıl yükleyebilirim

erul95

Üye
Arkadaşlar ben de ilk defa yükleme yapacağım bir sorun çıkmaz inşallah
indirme sayfasında şifre istiyor extreme olan için şifre nedir acaba

Üst Alt