Wave II için Android Jelly Bean v0.06

Sponsorlu Bağlantılar

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Wave II için Android Jelly Bean v0.06
Yapacağınız İşlemlerde MaxiCep Yöneticileri ve Üyeleri Sorumlu Değildir!

Daha önce Wave II LCD sürücü sorunu olduğundan Android'de bir ilerleme yoktu. Ancak bu sorun Rebollos tarafından çözülmüş ve ilk beta versiyon yayınlanmıştır.

Emeği geçenlere teşekkür ederiz!

Sadece Bada 2.0'da deneyin!

1. İlk önce Bootfiles ve Fota dosyalarını indirip Multiloader ile flaşlayın.

2. Flaşlama işlemini yaptıktan sonra Android Rom'u indirin; bu kurulumda iki tane dosya var ve bunları telefon hafızasına hiçbir klasör içerisinde olmayacak şekilde kopyalayın.

Android Rom:

3. Telefonu kapatın, "Ses açma + Menü + No" tuşlarına basın. Recover Mode'unda sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın;

- Install zip from sdcard
- choose zip from sdcard
- cm-10-wave2-0.06 Wi-Fi.zip
- Yes - Install

Bu şekilde yükleyeceksiniz. Menüde gezinme işlemleri "Ses Açma/Kapama" tuşlarıyla, onaylama işlemi ise "Menü" tuşu ile oluyor.

4. Google Play yükleme

Linkteki dosyayı in ve telefon hafızasına kopyalayın.

Telefonu kapatın, "Ses açma + Menü + No" tuşlarına basın. Recover Mode'unda sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın;

- choose zip from sdcard
- 3.9.16-jellybean-signed.zip
- Yes - Install

5. Android v0.06 kaldırma

Linkteki dosyayı in ve telefon hafızasına kopyalayın.

Telefonu kapatın, "Ses açma + Menü + No" tuşlarına basın. Recover Mode'unda sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın;

- choose zip from sdcard
- CM10Remove.zip
- Yes - Install

Telefonu yeniden başlatın. Artık kaldırılmıştır.

Çalışanlar

Wifi
GooglePlay
SD Card
Ses oynatma
Kamera
Kamera LED vs.

Çalışmayanlar

GSM
GPS
Bluetooth
Ekran kilitlenirken bir daha açılmıyor. Bataryayı çıkarıp takmanız gerekiyor.
Mikrofon
Manyetometre
Optik sensör
Pil Ölçer (NOT: Uzun süreli kullanım pil kalibrasyonuna zarar verebilir)

mefape

Üye
Kardeşim Android Rom Ve Cache Dosyalarının Linki Ölmüş Hevesle İndiricektim Bi Zahmet Güncellesen :) Kolay Gelsin İyi Forumlar.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu güncellenmiş ve linkler yenilenmiştir.

galatwer

Üye
samsung wave 2 kullanıcısıyım 2 yıldır girdiğim bir siteye bugün girmeye çalıştım ''browser ayarlarınızın çerezleri kabul etmesini sağlayın.tarayıcınız şu anda çerezleri engelleyecek şekildi ayarlanmış mynet.servislerini kullanmanız için önce tarayıcınızda çerezlere izin verilmelidir''...yazıyor

bende internet ayarlarına giriyorum çerez seçenekleri tümünü kabul et yazıyor zaten ama nedense bir türlü bahsettiğim siteye giremiyorum hep aynı hatayı veriyor 4 saattir böyle telefonu kıracam lütfen yardım edin...

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhabalar,

Sanırım Bada'dan bahsediyorsunuz. Mesajınız taşınacaktır.

İnternet ayarlarında; "Tanımlama bilgilerini sil" ve "Kayıtlı kullanıcı adı/şifre sil" seçeneklerini kullanır mısınız?

Ayrıca "ID/parolayı otomatik kaydet" seçeneği ya "Her zaman sor" ya da "Açık" şeklinde ayarlayın. Böyle ayarlıysa bir şey yapmanıza gerek yok.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Kardeş neler çalışıyor neler çalışmıyor biilgi verirsen yukleyecez peki bu romu yükledikten sonra bir daha eski badaya donışumız varmı
Sent from my Lumia920 using Board Express

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çalışan ve çalışmayan özellikleri konuya ekledim. Ayrıca Androidi kaldırıp önceki Bada versiyonunuza dönebilirsiniz.

girlmania40

girlmania40

Üye
kardeşim allah için güzel bişey söyle bana. Kız arkadaşım wave 2 kullanıyor ben Xperia ray bir türlü görüntülü konuşamıyoruz bunu nasıl yaparız araştırdım ama bir türlü bulamıyorum yardımcı olursan çok sevinirim

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bada'da öyle bir program yok malesef.

srk123

Üye
Fota linki ölmüş yenilermisin :D

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi