Wave 2 Şubat LB1 Hollanda Güncellemesi (TUR CSC Destekler)

Sponsorlu Bağlantılar

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Wave 2 Şubat LB1 Hollanda Güncellemesi (TUR CSC Destekler)
Hollanda için LB1 güncellemesi çıkmıştır. Türkçe dil desteği mevcuttur. İndirmek için;

rar şifresi: samfirmware.com

Driver'larınızı güncelledikten sonra ML ile "lbi" ve " download" seçeneği ile yükleme yapın. işlemler bittikten sonra;

*#5239870*# yaptıktan sonra karşınıza çıkacak menüden pre configration'u seçin. ekrana *#27236*# yaparak TUR'u seçin.

Düzeltmeler;

* Tuş kilidi ekranı donması düzeltilmiş,
* Flash player daha hızlı ve kasılmalar yok.
* GPS bağlantı hızı yükseltilmiş.
* Menüde arasıra donarak geçme hataları minimize edilmiş

Devam eden sorunlar;
* Üst bardaki kasılmalar hala devam ediyor.

Yüklemede çıkacak sorunlar kullanıcını sorumluluğundadır.

• Beğen
Tepkiler: besttepe, Prnrml ctvty ve Skaptan

ceycey111

ceycey111

Üye
Teşekkürler bu sürüme cfw geliyor :)

baby_face_

baby_face_

Üye
adamlar 2.0 a düzeltme fwsi bile almışlar biz halâ 1.2 :D

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
hocam tr fwyi duyuramadigimiz surece neye yarar

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
samsung da, badası da cehennemin dibine...
ilgilenmiyorum artık.
onlar bu ülkeye, bu ülke insanına asla saygı duymadılar.
3.5 hollandalıya duyduğu saygıyı onlardan belki yüz kat fazla telefon satın alan, para kazandıran bu ülkeye duymadılar.
bir daha onların ne telefonunu alırım, ne ilgilenirim.

• Beğen
Tepkiler: mehmed1978 ve afsim
TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Valla belki çok ön yargılıyız ama ben asla samsung ürününe para vermem şu saatden sonra.
Piyon gibi görülüyoruz resmen
Bizene kardeşim senin satış politikandan varsa hizmetin her ülkeye sunduğun gibi bizede zamanında sunmalısın
Ha sunmuyorsanda canın cehenneme gece gece yine küfür ediyorum bunlar yüzünden
İdiot Samsung

cenkii1

Üye
tskler.ancak sürüm lb2 değil lb1::)

dtmmustafa

Üye
nokia bu konuda çok iyi özellikle navigasyon desteği internete bağlamadan dahili gps li cihazlarda hiç bir ücret ödemeden gps den faydalabilmek sesli navigasyon kullanmak büyük avantaj. samsung da yanlış bilmiyorsam böyle bir destek yok. artık samsung kendi oturduğu dalı kesmeye başladı yavaş yavaş yok olup gidecek . benq-siemens panasonic alcatel sagem gibi piyasası düşecek. önemli olan burada çok güzel teknolojik cihazlar çıkarmak değil arkasından ücretsiz her türlü yazılım desteğini zamanında sunabilmek. insanlarla dalga geçilmesi hiç hoş değil bunu samsung un artık kafasına koyması lazım. yada türkiye den çıkıp gitmesi lazım.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
nokia bu konuda çok iyi özellikle navigasyon desteği internete bağlamadan dahili gps li cihazlarda hiç bir ücret ödemeden gps den faydalabilmek sesli navigasyon kullanmak büyük avantaj. samsung da yanlış bilmiyorsam böyle bir destek yok. artık samsung kendi oturduğu dalı kesmeye başladı yavaş yavaş yok olup gidecek . benq-siemens panasonic alcatel sagem gibi piyasası düşecek. önemli olan burada çok güzel teknolojik cihazlar çıkarmak değil arkasından ücretsiz her türlü yazılım desteğini zamanında sunabilmek. insanlarla dalga geçilmesi hiç hoş değil bunu samsung un artık kafasına koyması lazım. yada türkiye den çıkıp gitmesi lazım.

söylediklerinin bir kısmı kısmen doğru ama navigasyon konusunda o iş öyle değil ayrıca 5800xpresmusic türkiyede yokken ben kullanıyordum simbian da cok kafa patlattım ama hiç bir destegi yok ayrıca servis sıkıntısı okadar kötükü 5 defa garanti dahilinde cihazım agrızalandı hemde aynı yerden ama değişim yapmadılardavalık olduk ama kazandım hem cihazımı parasını ödediler hemde tazminat ufakta olsa son olarakta güncelleme konusunda hiç iyi değiller görüntü olarak güncelleneyir ama cıkan hiç bir yenilik yok

afsim

Üye
samsung da, badası da cehennemin dibine...
ilgilenmiyorum artık.
onlar bu ülkeye, bu ülke insanına asla saygı duymadılar.
3.5 hollandalıya duyduğu saygıyı onlardan belki yüz kat fazla telefon satın alan, para kazandıran bu ülkeye duymadılar.
bir daha onların ne telefonunu alırım, ne ilgilenirim.
Aynen katılıyorum kardeş,
başka marka telefon mu yok.samsung' a mecburmuyum....

ahmetozgur

Üye
Ben bunu yükledim wave 2 me ama türkçe yok :S yapyıorum o numaraları pre conf dediğin numarayıda girdim xe ve kor gibi 2 seeçene k var :S

---------- Eklendi @ 23:12:03 ---------- Yazıldı @ 22:58:13 ----------

çok kasıyor arkadaşım bu wave 2 yani bada 1.2 vardı orj akıyodu bu berbatmış hakketen dizimagdan dizi falanda açmadı ne işe yarıyorsa:D Yinede sağol gidiyim başkalarınınkini kurayım öğrendimya şimdi tadini çıkartacam illa:D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
farkli cfw ler var onlarida deneyebilirsin

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
farkli cfw ler var onlarida deneyebilirsin

yahu skaptan bu bada 2.0 orjinal final sürümü hala verilmedi türkiyeye demi?
herhangi bir haberde yok anlaşılan, kesin tarih gibi falan...
gerçi az kaldı, yakında androidli yeni nesil bir telefon alıp bu samsungu da, badasını da gömücem tarihe şahsım adına ya, sordum meraktan işte...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici

yahu skaptan bu bada 2.0 orjinal final sürümü hala verilmedi türkiyeye demi?
herhangi bir haberde yok anlaşılan, kesin tarih gibi falan...
gerçi az kaldı, yakında androidli yeni nesil bir telefon alıp bu samsungu da, badasını da gömücem tarihe şahsım adına ya, sordum meraktan işte...

vallahi hocam en son resmi açıklamaya göre korede türkiye için sunulacak güncelleme paketi tamamlanmış kies serverine yüklenecekmiş ve cok az kaldı bekleyin diye resmi ağızdan acıklama geldi samsung türkiye den kaynak bada os güncel haberlere göz atabilirsin

Üst Alt