Wave 2 Orijinal Roma Dönme Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ceycey111

ceycey111

Üye
sadce 8. maddeyı yapma dıerlerı aynı

hoaxs

Üye
kardesimm tskler saolasın

ceycey111

ceycey111

Üye
rica ederim kardeşim

serkan_27

Üye
kardeşş çok teşekkürlerde bunu yapmamızdakii amaç ne acaba çok özür diliyerek soruyorumm kusura bakmayın ???

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşş çok teşekkürlerde bunu yapmamızdakii amaç ne acaba çok özür diliyerek soruyorumm kusura bakmayın ???

bu yontemin amaci telefonuna bada 2 surumunu multiloader programiyla yukleyipte tekrardan cihazi orjinal surumune getirmek icin

• Beğen
Tepkiler: Jimmy Francues
Jimmy Francues

Jimmy Francues

Üye
Tesekkur Ederim Kardesim Anlatım icin Ben Suan 2.0 Surumunu 2 aydır Kullanıyordum 2 Gundur Telefondan Mahrum Kaldım Batarya Asırı Isınıyor Telefon Donuyor Hic Birsey Yapamıyordum Orjinal Surume Tekrar Gecmek En İyisi Tesekkurler : )

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tesekkur Ederim Kardesim Anlatım icin Ben Suan 2.0 Surumunu 2 aydır Kullanıyordum 2 Gundur Telefondan Mahrum Kaldım Batarya Asırı Isınıyor Telefon Donuyor Hic Birsey Yapamıyordum Orjinal Surume Tekrar Gecmek En İyisi Tesekkurler : )

nedemek ben teşekkür ederim alakana yanlız en son sürümü yayınladım bi dene derim

grafikedy

grafikedy

Üye
Dip Not: Tabiki download işlemi yaparken kies'i ve bağlantılı programları kapatıyoruz. Eğer kapatmazsanız ml cihazınızı bulamayacaktır. :)

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
tohumluklu

tohumluklu

Üye
teşekkür ederim original rom a kolayca dönüş yaptım ve kiesten de orıgınal bada 2,00 ı yükledim.

sekercocuq06

sekercocuq06

Üye
neden wave1 böyle kolay değil :( yapamadımmm xs:ağlarım:

bulo206

Üye
Hocam bizde 2.0 surumune gectik ama kamera resmen berbat oldu. Makro cekimlerde telefon vasat otesi hale geldi. Sarj sikintisi basladi. Simdi arkadaslar bu anlatilanlarla bada 1.2 surumune dusurebiliyorum cihazi dogrumudur ?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam bizde 2.0 surumune gectik ama kamera resmen berbat oldu. Makro cekimlerde telefon vasat otesi hale geldi. Sarj sikintisi basladi. Simdi arkadaslar bu anlatilanlarla bada 1.2 surumune dusurebiliyorum cihazi dogrumudur ?

evet orjinal roma dönebilirsin

onakobanakoma

onakobanakoma

Üye
wawe 2 cihazıma orjinal rom yükledim. daha sonra da kiesten 2.0 a güncelledim. samsung apps açılmıyor. acil yardım lütfen

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
samsung apps de şu anda sorun var ara bu oluyor düzelir merak etme

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
  • Beğen
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuyla alakası yok ama Yüksel kardeşim BADATÜRKİYE'ye moderatör alınacakmış haberin olsun.

yok be kardeşim oranın adminleri cok ters adamlar bize gelmez öyle zamanında cok iftira attılar onun için olmaz

besttepe

Üye

yok be kardeşim oranın adminleri cok ters adamlar bize gelmez öyle zamanında cok iftira attılar onun için olmaz

yüksel abi tel basta arabistan dan geldi wave 2 snra senin açtıgın yurt disindan tel getirenler konusunda ben ona senin ordan verdign fw yi ml ile attım. snra kies ten bana bada 2.0 a güncelle dedin sorun olmaz dedin onuda yaptım :) ama 1.2 ye dönmek istiyorum. ne yapacagım. bana bi zahmet yol haritası çizsen

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yüksel abi tel basta arabistan dan geldi wave 2 snra senin açtıgın yurt disindan tel getirenler konusunda ben ona senin ordan verdign fw yi ml ile attım. snra kies ten bana bada 2.0 a güncelle dedin sorun olmaz dedin onuda yaptım :) ama 1.2 ye dönmek istiyorum. ne yapacagım. bana bi zahmet yol haritası çizsen

bu konuda anlatılanları harfiyen yap sıkıntı olmaz

fakat neden bi bada 2 ye geçip sonra bada 1.2 dönüyorsun ??

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
  • Beğen

Üst Alt