Walkman Player v3 p1i

Sponsorlu Bağlantılar

mustkan

Üye
    Konu Sahibi
Walkman Player v3 p1i
THIS FILE SHOULD NOT BE MODIFIED OR REMOVED FROM THE ARCHIVE
Description

Mod: Walkman Player v3 (from W960i/R6G04)
Mod's author: SWmail (aka SW)
Mod's version: 1.3

Tested on: P1i (R9K009/GW1)
HPM-82 works properly
This mod does not work on M600i, P990 and badly works on the W950!

Please consider donating, if you like this mod or other my mods/projects and want to support the development of new modifications/projects (see ). Thank you!

Installation

- Unlock access to system folders (look )
- Download the archive from
- Copy contents of directory 'C' from the archive to 'C:\' disk in your phone. Default language of the Walkman Player is English. To change the language copy the contents of according folder from a dir 'Languages' to folder 'C:\Resource' on your phone. Accept overwrite request.
- Restart your smartphone

Shortcut key assignment

------------------------------------------------------------------| (q/w) | (e/r) | (t/z) | (u/i) | (o/p) || | e-Eq | VolumeUp | | Play/Pause |------------------------------------------------------------------| (a/s) | (d/f) | (g/h) | (j/k) | (l/BkSpc) || Stop | Prev/FR | Play/Pause | Next/FF | |------------------------------------------------------------------| (,/y) | (x/c) | (v/b) | (n/m) | (./Enter) || | Shuffle | VolumeDown | Minimize | |------------------------------------------------------------------| (Shift) | (*) | (Space) | (#) | (Alt) || | Lock | Stop | Play/Pause | |------------------------------------------------------------------P.S.: You can change shortcut key assignment in the file c:\private\200011FD\default\playview_skt.xml
For v2 key mapping rename playview_skt.xml.dark_skel to playview_skt.xml in c:\private\200011FD\default\

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 1929612, ffener, kacaksevgilim ve 2 diğerleri

chaky1983

Üye
emeğine sağlık teşekkürler

€xcellenc€

€xcellenc€

Üye
harbiden güzel bişeye benziyor
bi deneyelim bakalım
sağol

noloveonlygame

noloveonlygame

Üye
m600i p990 w950 bunlarda nasıl çalışmıyorda sadece p1ide çalışabiliyor? aynı sistem sadece ram, rom ve işlemci farkları var?

€xcellenc€

€xcellenc€

Üye
ben denedim bende de olmadı :S

h.s.n

Üye
Kuramadım Bi türlü :(

adadesigner

Üye
türkçe açıklma getirebilecek arkadaş yokmu ben anlamadım

gurkan__252

Üye
adadesinger' Alıntı:
türkçe açıklma getirebilecek arkadaş yokmu ben anlamadım

Eklentiyi indir telefonunun C sistemine hack yolu ile gir ve gerekli klaösrleri telefonun içindeki yerlere ekle.
yapman gereken tek sey budur ama hack olayını bilmiyor isen

swissmgr pro
CapsSwitch

bu iki programı indir CapsSwitch çalıştır on yazar actığınd onu off yap daha sonra swiss e gir C ye tıkladığın zaman C karsındadır.

m600i p990 w950 bunlarda nasıl çalışmıyorda sadece p1ide çalışabiliyor? aynı sistem sadece ram, rom ve işlemci farkları var?

m600 p990 w950 modelleri 64 mb rame sahip walkman 3.0 128 mb ram istiyor aynı zamanda w960 ve p1 sistemleri daha farklı yazılmış sys kısımları m600 w950 gibi modellerle çok farklı bizde 2 dosya halindeyken onlarda tek o yüzden çalıştıramazsın

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Saolasın....

ozgboy

Üye
Çalıştırabilen oldu mu?

SBG_5020

SBG_5020

Üye
Tsk

sercanco

Üye
harika saol

dilahanım

dilahanım

Üye
attık calıstıramadık nasıl olacak calıstırabilen bir yardımcı olaiblirse seviniriz

rocky_maraz

Üye
ben çalıştırdım fakat walkman ingilizce dilinde çalışıyor tr dil dosyası varmı? cvp bekliorm!

ceyet

Üye
güzel olmuş

tomi

Üye
mersi kardeş

forest_law

Üye
yok çalıştıramadım bunun daha kolay yolu yok mu acaba hack yoluyla girmek ve gerekli klasörleri içindeki yerlere derken ne kastedildiğini anlayamadım.gürkan kardeş bi yardımcı olursan çok memnun olurum..saygılar...

sercan*

Üye
benimg705im var nasıl walkman yüklicem bilmiyorum

golden_shot

Üye
emegine saglik tesekkurler...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Üst Alt