Walking Dead'in korsanına geçit yok

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Walking Dead'in korsanına geçit yok
Şok edici bir 6.sezon finalinden sonra büyük bir merakla beklenen The Walking Dead'in 7.sezonu seriyi takip eden birçok kullanıcı için birazcık sancılı başladı. 7.sezonun başlaması ile birlikte dizi ülkemizde de lisanslandığı için telif hakkı engellemesine takıldı.

FX kanalı tarafından yayınlanacak olan Walking Dead'in lisanslanması ile birlikte FOX kanalı Walking Dead'i barındıran birçok siteye gönderdiği ihtar ile dizi bölümlerinin kaldırılmasını istedi. Alınan bu karar sonrası online servis yapan birçok site Walking Dead'i kütüphanesinden silmek zorunda kaldı.

Yapılan bu ihtarın en önemli yönlerinden birisi de dizi siteleri ile sınırlı kalmaması. Daha önce görmediğimiz bir şekilde (en azından ben hatırlamıyorum) Walking Dead'in altyazılarını yayınlayan bilindik sitelere de altyazıları kaldırmaları konusunda ihtar gönderildi. Bunun sonucunda serinin altyzısını yapan çevirmenler de Walking Dead'in altyazılarını bundan sonra çeviremeyeceklerini açıkladılar.

Fox Channels hali hazırda American Horror Story ve Şubat ayında başlayacak olan Prison Break'in de haklarına sahip. Kanalın elinde bulundurduğu tüm bu seriler için benzer bir politika izleyeceği belirtiliyor.

Alıntı.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
türkler nasıl izleyecek :hmmm

• Beğen
Tepkiler: TurkishLord
TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Tabii ki Torrent :D, Fx'teki bir dizi daha yasaklandı ama internette hala bulunabiliyor :) Veya Fx'te yayınlanıyor saatinde. Ben oradan izliyorum genelde.
yine ekran görüntüsünü kaydedip paylaşırlar korsanın önüne geçmek imkansız
saatinde izleyemem ben çünkü saatini bile bilmiyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: TurkishLord
FİNANSALTARTIŞMALAR

FİNANSALTARTIŞMALAR

Üye
Korsanın önüne geçmek kolay anlaşılır ekran görüntüsü olduğu ve şimdi 10.sezondayız hatta bitiyo Fear The Walking Dead kadar olmasada muhteşem bir dizi gidin paraya kıyıp TV+/KabloTV/D-Smart/TiviBu satın alın ama fakirseniz FX'in internet yayınından izleyin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Buda Arka Sokaklara Döndü Ha :D

Wandeta

Wandeta

Üye
Fakir ama internetten izleyecek

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Torrent ile Altyazı siteleri candır :D