w995 arıyorum olupta satmayanlar bile msj atsınlar :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7Fun

7Fun

Üye
    Konu Sahibi
w995 arıyorum olupta satmayanlar bile msj atsınlar :D
arkadaslar bu tlfonu bulmalıyım tuslarına basmadan ölmek istemiyorum açıkcası koyu kırmızı bir SEciyim:yuru

192837192837

Üye
10 aydır kullanıyorum dehşet ötesi 680tl saydım ama değdi kardeş bulursan kaçırma "SeRiCSSoN" :D

7Fun

7Fun

Üye
    Konu Sahibi
kacırırmıyım kardsım hç c903ün kamerası iyidr mantıgyla tlfn almasaydm w995 elimde olurdu. Tam bi vasat bu. Satam arkadaslar cvp atsınlar..

sekil_27

sekil_27

Üye
arkadaşlar bende var ama abartılacak kadar iyi deill gerçektenn.10 senedir nokianın bir çok moodelini kullandım.vasat bir telefonn.kamera 8 diil bence.modifiye ile bile bir nebze düzeldi(rodrigez 4.1 hd modifiyesi)ses(acustik)bir tane yükledim ve güzel bir seviyeye geldi.mesajlara bakıp gaza geldim nokia x6 yı satıp aldım.kıamerası o kadar ii deil.ses yüksek gercekten.isteyen olursa satarımm.

ferzz

Üye
bende şuan kullandığım w995 i satmayı veya x10 mini yle takas etmeyi düşünüyorum..ilgilenirseniz konuşalım fiyatı..

Ericssoncu

Üye
bende satarım. 2012 temmuz ayına kadar garantisi devam ediyor. bi tek arka kapak birazcık yıprandı. ilgilenirsen cevap at. fiyat da 290-300 civarı bırakırım en son

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt