W810i Hakkında Bir SORUN Ve İki SORU

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
azrock

azrock

Üye
    Konu Sahibi
W810i Hakkında Bir SORUN Ve İki SORU
Elimde W810i var. Cid49 031 sürümlü.

Sorunum:

SeTool'dan acoustic/camdriver atıyorum. (Anlatımlardan yararlanarak) Ama telefon hiç bir şey değişmemiş gibi hala aynı.

Sorunda burada. Ben mi farkedemiyorum yoksa atamıyormuyum?

SeTool'da kapalı "c" ye basılı tutarak USB ile bağlıyorum. (klasör ve zip konularını zaten yapıyorum.) İşte bataryayı çıkart, tak vs. onlarıda yapıyorum.

En sonunda tamamlandı gibisinden bir şey diyor. Hatta uyarı sesi gibi bir şey de geliyor.

Telefonu açıyorum büyük bir hevesle. Ama ses hala bana aynı geliyor. Hoparlör gene son sesde cızırdıyor vb.vb.:ağlarım:

Sorularım:

1. Genellikle Rock ve Metal müzik dinlerim. Bunun için bana uygun en iyi acoustic'i söyler misiniz? (Linke de hayır demem.:D)
  2. Ve yine "Genellikle Rock ve Metal müzik dinlerim." bunun için bana 50-60 TL'yi geçmeyecek şekilde kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz? (Netten alışveriş yapamıyorum.):angry:

Saygılar

Teşekkürler...

azrock

azrock

Üye
    Konu Sahibi
yok mu koca forumda yardımcı olacak?

azrock

azrock

Üye
    Konu Sahibi
çok mu zor soru soruyorum?

Orochi

Orochi

Üye
S.a acoustic olarak sana bunu öneriyorum:
kulaklık olarakda orjinal kulaklıgını deneye bilirsin piyasada yan sanayi var ama biraz ararsan bula bilirsin yada:Rock müzik için Grado SR325, K701, DT880/600, AD900
alabilirsin eğer acoustic yükleyince gene bişey fark etmesse hoperlorun patlamıstır herşeyi tam kontrol etmeyi unutma

azrock

azrock

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim öncelikle.Telefonun kutusu ben de değil, bu yüzden o çok istediğim orjinal kulakiçi kulaklığı ben de yok. Yan sanayiler orjinalinden farkı nedir?(Orochi üstadım, önerdiğiniz o kulaklıklar benim bütçemi gerçekten çok aşıyor)Hoparlör olayına gelince benim bildiğim patlasa hiç ses gelmez ve de cızırdama yokmuş...(Üstad bu senin dh'de de baya beğenilen ve nerdeyse efsane olan acoustic'in mi?)Var mı daha başka fikri olan?

azrock

azrock

Üye
    Konu Sahibi
yok mu fikrini payjlaşcak olan?

Orochi

Orochi

Üye
bu acoustic tam sana göre rock için kulak içi kulaklıgın orjinalini bulman biraz zor .( o acuostici yükle dene kulaklık olarak teknosa bimekse baksan iyi olur kulak içi kulaklıgın hatırlıyosan istediğin gibi kulaklık taka biliyordun yan sanayi al bitane teknosaya git istedigin gibi kulaklık al ve bağla :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt