w810i acoustic yüklenmiyor ve pc suite okumuyor telefonu imdat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ragib111995

Üye
    Konu Sahibi
w810i acoustic yüklenmiyor ve pc suite okumuyor telefonu imdat
:vur arkdaşlar adım adım uyguladığım işlem olmuyor acil yardım akustik yüklenmiyor

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
nasılyaptın kesinlikle yanlış akustik yükledn iki ceşit acostikvar nasldersen uzantıları deyişik örnek veriyorum mp3 mp4 benzer onun icin w810i deyişiktir yaran sana söyleyeceğim uzantıları tap.zıp müzik file bölümüne secersin fılaşlarsın

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
ilk önce pc senin usb ve teli tanıması icin ggsetup.exe indir yükle ardında
Setolu calıştır

setoll 2 lite ile nasıl dosya yüklenir

w810i - w800i - w700i- k750i - w610i - K790i - K800i - W850i - Vs tüm Modeller için

1- Acoustic yükleme

-------------------------------------------------------------------

acoustic dosyaları 2 ye ayrılıyor apf uzantılı ve zapf uzantılı dosyalar olarak

apf uzantılı dosyalar w810i w800i k750i w700i vs modelere geçerlidir daha doğrusu cid36 cid49 cid50 model telefonlar için

zapf uzantılı dosyalar w610i w850i k790i k800i vs modeller için yani cid51 ve cid52 model telefonlar için

şimdi gelelim nasıl dosyayı ayarlayıp yükleyeceğimize

acoustic yüklemek için

Masa üstüne ifs isimli bi klasör açın sonra ifs klasörünün içine settings isimli bi klasör daha açın settings klasörünün içine acoustic isimli bi klasör açıp telefonunuza uygun acoustic dosyalarını acoustic klasörüne ekleyin sonra ilk açtığınız ifs klasörünü zipleyin

Not: Rar Olmayacak zip olacaktır

Son olarak Setoll programını açıp model bölümünden telefon modelinizi seçip hazırladığınız zipli dosyayıda misc file bölümüne seçip flash yazan yere tıklayıp yükleyeceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...