w715 sim kilidi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bjk78

Üye
    Konu Sahibi
w715 sim kilidi sorunu
arkadaşlar w715 aldım ama sim kilidini açtıramadım vodafona gittim onlarda açamadı yardım edebilirmisiniz nasıl yapcaz verdikleri şifreyi girice izinli değil yazısı çıkıyo.

sabri_1881

sabri_1881

Üye
vodafone müşteri hizmetlerini ararsan 5 dakikada çözüyorlar arkadaşım

umutberkay

Üye
aynen

yasin çekmez

Üye
hiçte çözemiyolar arkadaşım

ahmetbaser66

Üye
ARKADASLAR BEN DE W15 CİHAZ ALDIM MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM ŞEBEKE KİLİD KODU VERDİLER BU KODU NASIL KULLANACAĞIM YRD. OLURSANIZ SEVİNİRİM ?!?
diğer operatörlerin hatlarını takınca lütfen doğru sim takın şeklinde uyarı cıkıyor

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra sorunu çözdüm şimdi sırasıyla uygulamanız gereken adımları anlatayım :
öncelikle telefonunuza vodafone hat takıp açma dugmesine basacaksınız karsına ucuş modu yada normal mod die secenek çıkacak(bu menu ayarlardan da kapatılabilir ama benim telefonumda acıktı) ekranda bu secenekler varken once joistiğin sol tuşuna 1 kez ardından *(yıldız) tuşuna iki kez ve son olarak tekrar joistiğin sol tuşuna 1 kez basacaksınız karşına
şebeke ve şebeke alt kumesi diye iki secenek cıkacak şebeke seceneğine girip karşına çıkan ekrana müşteri hizmetlerinin verdiği şebeke kilit kodunu girdikten sonra telefonun kilit modu açılmış olacak

ersoy321

Üye
açılmıyor sadece şebeke kilidi kırılıyor ama başka sim taktığımda telefon kilit kodu istiyor bu da enfazla 8 haneli oluyor

ouzqan

ouzqan

Üye
0000 dir değiştirmediysen güvenlik kodu

ersoy321

Üye
0000 1234 12345 1111 arkadaşlar neden anlamıyorsunuz bunların hiçbiri değil işte kafayı iyecem sonunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...