vTap Launcher v1.3 5800 ve N97 de İnternetten video izleme (Youtube Dahil)

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
vTap Launcher v1.3 5800 ve N97 de İnternetten video izleme (Youtube Dahil)

Arkadaşlar forumda bu konuda baya bir istek var..Hatta büyük bir problem haline gelmiş durumda..aslında sorunun çözümü basitmiş..aşağıda vereceğim programı indirin telefonunuza kurun..kurunca programı açın sizden güncellemenizi isteyecek güncelleyin ve youtube ve diğer sitelerden rahatlıkla videoları seyredin..bizzat denedim sorunsuz çalışıyor..daha önceden verilmiş ama os 9.4 kategorisinde olmayınca kimse bulamıyor..İyi günlerde kullanın..İkincisi en güncel versiyondur güncelleme versiyonudur bilginize..
Sekizyüz küsür kişi indirmiş teşekkür eden 9..Bir teşekkürü çok görmeyelim arkadaşlar..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, heyelan96, gencalbay ve 947 diğerleri

bykarasakal

Üye
n79 da calısıyormu acaba

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tabii ki çalışır..

suytun

Üye
teşekkürler....

arman1980

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak benim n97 internette gezinirken birden kapandı ve açıldığı zamanda içindeki bütün resimlerim müziklerim silindi daha doğrusu içerisindeki sabit diski okumyor ne yapmam gerek bana yradımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

jakocan

jakocan

Üye
e66 indirdi ama guncelleme hatasi verdi dastum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir daha dene..

jakocan

jakocan

Üye
emginiz icin tsk ler
yukledim you tubeden sayfa acmadi yani gorev ypmiyor arkadasim lutfen buna bir care guncelleme hatasi dedi yukledim sim kart hafiza karti silindi gene olmadi
120 tane numaram gitti az kaldi teli duvara atacaktim
olmuytor e 66 nokia cok iyi dediler aldandim

saygilar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
emginiz icin tsk ler
yukledim you tubeden sayfa acmadi yani gorev ypmiyor arkadasim lutfen buna bir care guncelleme hatasi dedi yukledim sim kart hafiza karti silindi gene olmadi
120 tane numaram gitti az kaldi teli duvara atacaktim
olmuytor e 66 nokia cok iyi dediler aldandim

saygilar
nasıl yaptın bilmiyorum ama bizde çatır çatır çalışıyor..

jakocan

jakocan

Üye
linki indirdim guncelledim sayfa acildi her sy normal ama you tube girdigim zaman kesinlikle tek bir videoyu acmadi

trangela_61

Üye
kardeş teşekkürler güzel paylaşım programın içinden istediğin sitede yayınlanan videoları izliyon ama facebook sitesinin içindeyken video izliyemiyorsun

msd68

Üye
ustad eline saglik nokia 5800 de video sorunu vardi yukledim pasalar gibi calisiyor ellerin dert gormesin tsk

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol kardeşim..

karakafa81

karakafa81

Üye
tesekkürler kardes güncelleme hatasi diyor ne yapcagim? yardim :vur

faynet

Üye
teşekkürler

deha48

deha48

Üye
teşekkürler

GrabellA

GrabellA

Üye
emeğine sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar..

cerdar83

cerdar83

Üye
Kaliteli Videoları Oynatmıyor! Not Available On Mobile Diyor Ama Kalitesi Düşük Videoları Sorunsuz Oynatıyor Herşeye rağmen Hiç Yoktan İyidir Bence:D Teşekkürler:oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah Allah yaw kalitelisini oynatanı siz bulun bizde onunla seyredelim..şimdilik elimizdeki bu bununla idare edeceğiz..

Üst Alt