Vowifi turk telekom

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vowifi turk telekom
Meraba arkadaşlar bir yerde okudum bu yıl içinde turk telekom wowifi gelecekmiş dogru mu bilgisi olan cevaplayabilir mi

Son düzenleme:

oguzbilir

oguzbilir

Üye
zaten var diye biliyorum, hd+ olarak gorunuyor cihazlarda

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Şuanda var.

HD+ Görüşme teknolojisinden faydalanmak için öncelikle 4.5G’nizi aktif etmeniz gerekmektedir.

4.5G izninizi aktif ettiyseniz HD+ Görüşme için VOLTE yazıp 5555 'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Cihaz uyumluluğunuzu kontrol etmek ve bilgi almak için tıklayarak türk telekom'un sitesine gidebilirsiniz.

z.turk30

z.turk30

Üye
Şuanda var.

HD+ Görüşme teknolojisinden faydalanmak için öncelikle 4.5G’nizi aktif etmeniz gerekmektedir.

4.5G izninizi aktif ettiyseniz HD+ Görüşme için VOLTE yazıp 5555 'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Cihaz uyumluluğunuzu kontrol etmek ve bilgi almak için tıklayarak türk telekom'un sitesine gidebilirsiniz.
Erişim iznimiz yokmuş

commigere

Üye
Şuanda var.

Vowifi ile Volte farklı şeyler. Volte hd ses için mobil veriyi, vowifi mobil veri iletişimi olmayan yerlerde wifi ağını kullanarak iletişimi sağlar.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Vowifi ile Volte farklı şeyler. Volte hd ses için mobil veriyi, vowifi mobil veri iletişimi olmayan yerlerde wifi ağını kullanarak iletişimi sağlar.
Pardon, türk telekomda wovifi olarak baktığımda bu sayfa çıktı bende bunu atmışım 😃

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Wo Wifi farklı

mevlut

Üye
turkcell ve vodafone vereli 4-5 yıl oldu turk telekomda hala bir tık yok. bir sürü şikayet var ama tt nin hiç oralı olduğu yok. neyse tahhütüm sonunda bitti direk taşıyacağım hattı

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
turkcell ve vodafone vereli 4-5 yıl oldu turk telekomda hala bir tık yok. bir sürü şikayet var ama tt nin hiç oralı olduğu yok. neyse tahhütüm sonunda bitti direk taşıyacağım hattı
Bu yıl içinde geliyor muş tt bazı samsung modellerde guncelleme ile geldi tek eksik aktif olmasını bekliyorlar

mevlut

Üye
Ben hattı Turkcele e taşıdım bu saatten sonra gelse ne gelmese ne.
gelse de zaten adam akıllı bir vowifi hizmeti vereceklerini sanmıyorum.
o servislerinde de bir eksiklikler sıkıntılar çıkar, bir Tukcell vowifi etmeyecek sonuçta.

Üst Alt