VoMo v.1.00 signed, ses değiştirip eğlenceli kayıt yapar.

Sponsorlu Bağlantılar

ç.ç.iso

Üye
sağol tşk....

olivetti

olivetti

Üye
güzel bir şeye benziyor sağol

garadepeli33

Üye
selam Arkadaslar Nokia e5 00 rar Programları neden almıyor rar acma Programı varmı acaba

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
selam Arkadaslar Nokia e5 00 rar Programları neden almıyor rar acma Programı varmı acaba
Bu konuları incelerseniz yardımcı olacaktır http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...1-01-s60v3-v5-symbianos9-x-signed-368150.html

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...-v1-0-s60v3-s60v5-unsigned-turkce-260360.html yalnız rar ı pc dende açabilirsiniz, ve bu uygulamalar sertifiklalı ve sertifikasız deneyin hangisi olursa artık olmazsa bunları sertifka ile imzalamanız gerekecek.

velan

Üye
:oke:

krdjr

Üye
sertifika istese ne yazar tel c6 01 hacli

Apache11

Apache11

Üye
:tşk: dostum

birmaviyildiz

Üye
teşekkürler

jeolog70

Üye
teşekürler...

rk65

Üye
emeğine sağlık

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
eline sağlık dostum. bi bakıcam şimdi

tugay__25

tugay__25

Üye
emeğine sağlık paşam saol

keys1903

keys1903

Üye
tesekkurler

ismayilov_1995

Üye
eline emeğine sağlık

ChorQlocQ

ChorQlocQ

Üye
Muhteşem Teşekkürler :P

ssinko

Üye
hep aynı tonda çalıyor farklı seçenekler var ama işe yaramıyor

DjSerhildaN

Üye
Iyi guzel de Ben nasil indircem

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
manyak birşey bu ya.. cok teşekkür ederim :D

mustafadifb1

mustafadifb1

Üye

Programı yüklüyorsun ve kayıt a basıyorsun konuşuyorsun tekrar düğmeye basdığında sesini kayıda alıyor ve harika sesler yapıyor ve istersen sesi başkasınada gönderebiliyorsun. kendi telefonumda denedim sorunsuzca yüklendi signed uygulamadır sertifika gerektirmez.

slm arkadaşım senden ricam bu proğramın normal telefon görüşmesi sırasında karşı tarafa çocuk sesi bayan sesi v.s. gibi ses değiştirme özelliği olan proğram varsa n8 belle için bilgilendirirseniz sevinirim emeğinize sağlık teşekkürler güzel proğram

eaykut

Üye
dosya uzantısı farklı galiba telefonum desteklemiyor (n8) sis dosyası yokmu acaba

Üst Alt