vodafone'a geçiş ve hesaplı tarife ve paketler

Sponsorlu Bağlantılar

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
vodafone'a geçiş ve hesaplı tarife ve paketler
merhaba, ben şu an türk telekom faturalı hat kullanıyorum. 1000 dk, 1000 sms ve 8 gb internete 42 lira ödüyorum. vodafone'a geçiş yaparsam daha hesaplı ve iyi tarifeler paketler var mı? bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? (22 ocakta türk telekomdaki taahütüm bitecek)

yakup6203

yakup6203

Üye
faturasız
27 TL ye 750dk 250sms 7gb
İlk 3ay her ay 20gb hediyesiyle

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
başka bir operatöre geçiş yaparken faturalı faturalıya, faturasız faturasıza geçiş yapabiliyor diye biliyordum

yakup6203

yakup6203

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sinankoca60
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vodefone a geçtiğin gün pişman olursun. 50 tl'ye 10 Gb'lik internet paketim var Turkcell'de. Faturalı hat kullanıyorum ve bakiye alır gibi ödeme yapıyorum. Vodefone'da çoğu yerde çekim sıkıntısı yaşarsın, Turkcell'de en ücra yerlerde bile sorunsuz çekim alırsın. 2 yıldır Turkcell kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca bir sorun olduğunda Vodefone Müşteri Hizmetleri'ni aradığında sinir krizleri geçirebilirsin. Hayatımda Vodefone kadar rezalet müşteri hizmeti olan bir şirket daha görmedim. Modemin bozulur bir açıp kapatın derler. Kesinlikle sorununa doğru düzgün çözüm bulamazsın. Turkcell biraz tuzlu ama inan bir sorunun olduğunda çok kısa sürede çözülüyor. Vodefone kullandığım her güne küfür ettim.

• Beğen
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
özellikle türk telekom'un ve vodafone'nin yeni geçiş yapanlara hat taşıyanlara baya hesaplı ve iyi tarifeleri var. bugün biraz araştırdım. bir süre vodafone kullanıp tekrar telekoma geçebilirim belki. dediğiniz gibi turkcell biraz tuzlu gerçekten

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Turkcell tuzlu ama ülkedeki en iyi operator. Türk Telekom ve vodefone ikisi de çok kötü. Kullandım hepsini.

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Arkadaşlar bugün Vodafone bayi ye gittim 7 gb + 20 gb 3 ay hediye hazır karta geçmek için .yani 3 ay sonra türktelekom geri dönüşüm yapacak tım fakat bu da kısıtlanmış 6 aydan önce geçiş izni yok dediler. 🤕

• Şaşırdım
maça_16

maça_16

Üye
ben yeni gectim 20gb falan kimse bisey demedi

• Şaşırdım
kolombo28

kolombo28

Üye
ben yeni gectim 20gb falan kimse bisey demedi
6 ay hat taşıma izni vermiyor muş dedi bayide çalışan ben sordum. Sende git bir sor bakalım ne diyecekler. Operatör değişip geri gelirsen 3 ayı doldurman gerekir indirimli tarifeler alabilmek için .11 ay önce Türktelekom da balıma geldi 🤕😷

• Kahkaha
yakup6203

yakup6203

Üye
6 ay hat taşıma izni vermiyor muş dedi bayide çalışan ben sordum. Sende git bir sor bakalım ne diyecekler. Operatör değişip geri gelirsen 3 ayı doldurman gerekir indirimli tarifeler alabilmek için .11 ay önce Türktelekom da balıma geldi 🤕😷
Bayi prim almak için çalışanı öyle der ama öyle bişey yok faturasız hatlarda taahhüt yok
12 yıllık bayide çalıştığım tecrübeye sahip im

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hat tasidiktan sonra 3 ay başka operatöre gecemiyorsun. Bende Turkcell den Avea ya geçmek istediğimde 3 ay beklemen gerekiyor dediler.

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
artık türk telekom'daki tüm avantajlı paketler yeni hat alanlara ve numarasını taşıyanlara göre. vodafone geçiş yapıp yaza kadar vodafone kullanacağım. vodafone'daki tarifeler şu an telekomda benim alacaklarıma göre daha uygun. taahhüdümün bitmesini bekliyorum

phasan

phasan

Üye
artık türk telekom'daki tüm avantajlı paketler yeni hat alanlara ve numarasını taşıyanlara göre. vodafone geçiş yapıp yaza kadar vodafone kullanacağım. vodafone'daki tarifeler şu an telekomda benim alacaklarıma göre daha uygun. taahhüdümün bitmesini bekliyorum
Ben vodafone 3 ay önce geçtim ankarada çogu yerde 4.5g çekmiyor tarife 7gb 27 tl olan ve 3 gb hediye veriyor memnunum

• Beğen
sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
çekim konusunda sıkıntı türk telekom'da da var maalesef. 3 gb neti 1 yıl boyunca her ay mı vericek? 10 gb 27 liraya geliyor bayağı iyi. üstte yakup6203 nickli arkadaş da 3 ay boyunca her ay 20 gb hediye net geliyor demişti. sizinki de mi ondan

phasan

phasan

Üye
çekim konusunda sıkıntı türk telekom'da da var maalesef. 3 gb neti 1 yıl boyunca her ay mı vericek? 10 gb 27 liraya geliyor bayağı iyi. üstte yakup6203 nickli arkadaş da 3 ay boyunca her ay 20 gb hediye net geliyor demişti. sizinki de mi ondan
Kaç ay verecegim belli degil

Üst Alt