Vodafone Yeni Cepte Wi-Fi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alayına-x

alayına-x

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Yeni Cepte Wi-Fi
arkadaşlar bugun cıhazı aldım cok hos tavsiye ederim arkadaşları anlamadıgım tek bısey var sitede diyor kı

Ayrıca tüm bunları kontrol edebileceğiniz uygulamayı da IOS ve ANDORID işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

bunu anlıyamadım tam olarak ne oluyor teşekkürler

Duran.Y

Duran.Y

Üye
arkadaşlar bugun cıhazı aldım cok hos tavsiye ederim arkadaşları anlamadıgım tek bısey var sitede diyor kı

Ayrıca tüm bunları kontrol edebileceğiniz uygulamayı da IOS ve ANDORID işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

bunu anlıyamadım tam olarak ne oluyor teşekkürler

Kardeş soruna cevap veremiycem ama cihazı almayı düşünüyorum bende toplam kaç tl ödüyosn ayda ve normal wifi dmi yani tabletten bağlanmakta sorun olmaz, android tabletler adhoc ağlara bağlanmıyo malum.

alayına-x

alayına-x

Üye
    Konu Sahibi

Kardeş soruna cevap veremiycem ama cihazı almayı düşünüyorum bende toplam kaç tl ödüyosn ayda ve normal wifi dmi yani tabletten bağlanmakta sorun olmaz, android tabletler adhoc ağlara bağlanmıyo malum.

kardeş aylık 39 tl veriyorum cihaz parası olarak 5 lira verdim tek seferlık. tabletim olmadıgı için bilmiyorum ama telde ve pc de gayet iyi giriyor.kaç kişi girdigini ve kaç mb gittigini saniye sanie diyo.su an ıcın ck gsel

phasan

phasan

Üye
kardeş aylık 39 tl veriyorum cihaz parası olarak 5 lira verdim tek seferlık. tabletim olmadıgı için bilmiyorum ama telde ve pc de gayet iyi giriyor.kaç kişi girdigini ve kaç mb gittigini saniye sanie diyo.su an ıcın ck gsel

Kac gb var kota

alayına-x

alayına-x

Üye
    Konu Sahibi
4 gb kardes

alayına-x

alayına-x

Üye
    Konu Sahibi
Ewet ama ben genelde telde kullanıyorum sınırsızı cıkar umarım

oguzalp44

oguzalp44

Üye
andorid lerde sorun oluyor birde kota çok az 5 kişi girse hemen biter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt