Vodafone sınırsız internet

Sponsorlu Bağlantılar

xxynsdark

xxynsdark

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone sınırsız internet
Elemanın birisi 20₺ karşılığı sınırsız internet yapacağını söyledi. inanmadım tabi kanıt olarak video attı mobil veri kullanımı baktım 70gb kusur kullanmış aylık. faturasız açık buldum dedi bana

hussky

hussky

Üye
bırak bu işleri deseydin

v30xy

v30xy

Üye
Elemanın birisi 20₺ karşılığı sınırsız internet yapacağını söyledi. inanmadım tabi kanıt olarak video attı mobil veri kullanımı baktım 70gb kusur kullanmış aylık. faturasız açık buldum dedi bana
Bence deneme. Eğer anlarlarsa ceza yazabilirler bence.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
erhan0090

erhan0090

Üye
Bende biliyorum ve şuan kullanıyorum

arslan3332

arslan3332

Üye
Muhtemelen kullanıyordur.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Lginç :hmmm

arslan3332

arslan3332

Üye
vpn ile okadar veri indirmesi imkansız
İmkansız değil indir Uygulamayı ücretli abone ol kullanmaya başla ama telefonunu çok yoracağı için kimseye tavsiye etmem tabi bunun gizlilik ve güvenlik riskide yüksek.

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Konu eski ama inanmayanlar var bunu benim de bi arkadas soyledi inanmadim 30 tl ye 120 gb internet yaptilar her ay yapiyor gelen sms te hediye 5 gb hediye 5 gb hediye 5 gb diye mesajlar geliyor anlamadim gitti uygulamada da bir sey gözükmüyor hediye 5 gb olarak gözüküyor arastirdim bulamadim

Kac gb istiyorsa ona gore 5 gb den mesaj geliyor...

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Konu eski ama inanmayanlar var bunu benim de bi arkadas soyledi inanmadim 30 tl ye 120 gb internet yaptilar her ay yapiyor gelen sms te hediye 5 gb hediye 5 gb hediye 5 gb diye mesajlar geliyor anlamadim gitti uygulamada da bir sey gözükmüyor hediye 5 gb olarak gözüküyor arastirdim bulamadim

Kac gb istiyorsa ona gore 5 gb den mesaj geliyor...
Şuan varmı sınırsız İnternet? Kanıtlı kesin bende istiyorum

denizci35

denizci35

Üye
huawei app galeri yi indir cark çevirme muhabbeti ordada var, haftalık , hediyeler var internet hediyesi huawei magazalarında geçerli 50tl indirim kodu var falan filqn
deneyin isterseniz
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme:

yunusemrey44

Üye
vodafone tarifesinde bug vardı o şekilde yaptılar bunları bende kullandım. bayisi olan arkadaş sosyal destek 8gb geçitiyordu. tarife ücreti ödemeden yani tl yüklemesi yapmadan 1gblık paket alınıyor 20₺ye o 1gb hiç bitmiyordu 3 ay kullandım sonra kapandı. Daha sonra farklı bir bug buldum. 1 sene de onu kullandım :)

Üst Alt