Faturasız / Faturalı Vodafone Seviyorum Internet Kampayası

Sponsorlu Bağlantılar

prens1988

prens1988

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Seviyorum Internet Kampayası

1 günlük vodafone 3 gb ve 5 yıl gecerli 1 tb çekilişi için anket doldur kazan...
Vodafonenin kendi yasal kampanyasıdır Herhangi ücret kesintisi vb. Olaylar yoktur ben aldım sizde yararlanın...

• Beğen
Tepkiler: teknognc, derya1978, v30xy ve 1 kişi daha

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Resmi site değil bu ayrıca şifre gönderiyor, mağduriyet yaratbilir

blastx

blastx

Üye
Bu link çalışmıyor üstelik Google da arattigizda boylb bir kampanya yok adminlerden ricamdir kampanyayı ve bu paylaşılan linki kontrol eder mi temiz mi diye

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Ben çözdüm banada şu an 3 GB yüklendi

erhanekinci1992

Üye
Doğrudur arkadaşlar bana geldi tskler

Misafir - 787371

Test başlasına tıklıyorum girmiyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
Site Vodafone ye ait anketi ceveplayana 3 gb internet veriyor veri işleme izni veriyorsunuz tek sakıncalı durum bu interneti aldıktan sonra veri işleme iznini iptal edebilirsiniz İzninizi iptal etmek için “IPTAL” yazıp 5203’e gönderebilirsiniz
Site’de bulunan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, tema vemateryallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları,Vodafone'a ve/veya Vodafone ile sözleşmesi olan üçüncü kişilereaittir. Site’nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telifhakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınaimülkiyet hakları Vodafone adına saklıdır. Bu bağlamda, hiçbir açıkveya imalı, tam ya da basit ruhsat-lisans verilmemektedir.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, v30xy ve ÇaRşI 2387
blastx

blastx

Üye
Site Vodafone ye ait anketi ceveplayana 3 gb internet veriyor veri işleme izni veriyorsunuz tek sakıncalı durum bu interneti aldıktan sonra veri işleme iznini iptal edebilirsiniz İzninizi iptal etmek için “IPTAL” yazıp 5203’e gönderebilirsiniz
Site’de bulunan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, tema vemateryallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları,Vodafone'a ve/veya Vodafone ile sözleşmesi olan üçüncü kişilereaittir. Site’nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telifhakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınaimülkiyet hakları Vodafone adına saklıdır. Bu bağlamda, hiçbir açıkveya imalı, tam ya da basit ruhsat-lisans verilmemektedir.
TesTeşekkür

v30xy

v30xy

Üye

1 günlük vodafone 3 gb ve 5 yıl gecerli 1 tb çekilişi için anket doldur kazan...
Vodafonenin kendi yasal kampanyasıdır Herhangi ücret kesintisi vb. Olaylar yoktur ben aldım sizde yararlanın...

Teşekkürler Internet Geldi Ve 5 Yıllık 1 Tb Kampayasina Otomatik Kayıt Etti Teşekkürler.

Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
teşekkürler arkadaşlarıma attım işlerine yaramış

derya1978

Üye
türk telekom hattı olanlar katılabiliyormu

Mirayaya

Üye
Kampanya kaç gün geçerli ne zaman bitiyor

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Ben diğer hattımla şimdi yaptım gene geldi kampanya daha devam ediyor

prens1988

prens1988

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
1 günlüğüne 3 gb veriyor. Haftalık verse daha güzel olurdu.

Misafir - 122680

Teste nerden katılıcam

Üst Alt