Vodafone Sahur Paketi üye nasıl olunur? (Vodafone Ramazan Bedava İnternet)

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone Sahur Paketi üye nasıl olunur? (Vodafone Ramazan Bedava İnternet)
Aynı şekilde Vodafone’da kolları sıvayarak bizlere aslında siz Vodafone kullanıcılarına bir güzellik yapmak istedi, Ramazan ayı boyunca sizlere sunulacak saatleri ise Turkcell ile aynı olarak “02:00 ile 06:00″ arasında 2 GB internet hakkınız olacaktır.

Vodafone İnternet hakkı yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek metin alanına “KAZAN” yazdıktan sonra numara alanına ise “4445” yazmanız yeterli olacaktır. Vodafone ramazan kampanyasından kazanacağınız 2 Gb interneti güle güle kullanmanızı temenni ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

Karavelaa

Üye
Aynı şekilde Vodafone’da kolları sıvayarak bizlere aslında siz Vodafone kullanıcılarına bir güzellik yapmak istedi, Ramazan ayı boyunca sizlere sunulacak saatleri ise Turkcell ile aynı olarak “02:00 ile 06:00″ arasında 2 GB internet hakkınız olacaktır.

Vodafone İnternet hakkı yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek metin alanına “KAZAN” yazdıktan sonra numara alanına ise “4445” yazmanız yeterli olacaktır. Vodafone ramazan kampanyasından kazanacağınız 2 Gb interneti güle güle kullanmanızı temenni ediyorum.
2GB de yeterde artar bile :D

kaantalha

Üye
bir kaç kere denedim hiç cevap bile gelmedi

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ben faturalıyım :(

1tebessum

1tebessum

Üye
vodafone bedava sahur interneti vermiyor o kazan 4455 başka birşey yükleme şartlı dakika veriyor bilgi sahibi olmadan konu açmayın.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Adam yönetici illa bir kaynağıvardır :)

Üst Alt