Faturasız / Faturalı Vodafone kapsama sorununu çözdü / Turkcell yalan bilgi verdi.

Sponsorlu Bağlantılar

maxitekv3

maxitekv3

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone kapsama sorununu çözdü / Turkcell yalan bilgi verdi.
Merhaba ,

2012'de bulunduğum köyde Vodafone'nun ve Turkcell'in kapsama sorunu vardı.İkisi de inceleme başlattı.Bu yıl numaramı önce Turkcell'e taşıdım deneme amaçlı çünkü istasyon kurduk dediler neyse geçtim ama telefon çekmiyordu istasyon bana 1 km aslında istasyon demek yanlış bina üstlerine kurulanlardan.Turkcell Antalyada bu şekilde mini istasyonlar kuruyor ve etki alanı çok az bana sorunu çözdük diye sms attılar ben sinirlenince mesajı sistem otomatik atıyor dedi temsilci bende bunun üzerine hattımı Vodafone'a taşıdım 2 yılda çok şey değişmiş köydeki evimizde 2G ve 3G kullanabiliyorum.Şu an itibariyle Turkcell 2G sorunlu 3G yok.Kimseyi kötülemek yada övmek istemem ama maalesef Turkcell'e verdiğim fazla para boşa gitti.Turizm işi yapıyorum sürekli seyahat halindeyim ve Vodafone'nun kapsamasında sorun yaşamadım.Turkcell maalesef ömrümü yemeye devam ediyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bölgesel bir sorunu genel sorun anlamak büyük hatadır, bunu söylemek yeterli sanırım

maxitekv3

maxitekv3

Üye
    Konu Sahibi
2 yıldır en az 5 kere iletildi kendileride belirtti ama adım atmıyorlar

Secret Light

Secret Light

Üye
benim bulundugum yerde vodofone kapsama dışı avea bile mukemmel cekiyor arkadaşlar hattımı taşımada gün sınırlaması varmı ?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Turkcell Bazı Yönlerde Çok Geride

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic