Faturasız / Faturalı Vodafone Hayat Su ile Her Ay 1 Damacana Hediye!

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Hayat Su ile Her Ay 1 Damacana Hediye!
Kampanyaya tüm bireysel faturalı aboneleri ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış faturasız aboneler katılabilir.
Vodafone Yanımda üzerinden şifrenizi alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kampanyanın geçerli olduğu il ve ilçeler listesi:
Kampanya yalnızca kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, 24.10.2018-10.09.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte sekmesindeki “Her Ay 1 Damacana Su Hediye” kampanyasından şifre alınır. Alınan şifre ile Danone Hayat Web sitesinden veya mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre girilecek kampanyadan faydalanılır.
• Kampanya kodları tek kullanımlıktır, bir kod ile yalnızca 1 adet 19L policarbon damacana ücretsiz alınabilir.Kampanyamızdan her abone, 30 gün içerisinde bir kez yararlanabilir.Kampanya stoklar ile sınırlıdır. (511.000 adet)

maxiimuss

Üye
valla hocam ben hayat su saka su ve bir çok firmanın damacana suyunu kullandım ama hiç birini beğenmedim. En son bir akrabamın evinde arıtma cihazından su içtim ve çok beğendim. Akrabam suyu nasıl temizlediğini cihazla gösterdi ve etkilendim açıkçası. Birkaç gündür su arıtma firması arıyorum ama tam karar veremedim internette

bu firmalar göze çarptı ürün alan varsa bu firmadan yorum yazabilir mi ? konuyla pek alakalı olmadı ama olsun:D:D

Son düzenleme:

Üst Alt