vodafone Haftalık50mb sınıssız kullananlar artık donmadan yottube den video izlenecek

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
vodafone Haftalık50mb sınıssız kullananlar artık donmadan yottube den video izlenecek
sadece opera mini olur opera mini ile yotube ye girin izleyin

- - - Eklendi - - -

opera mini ile girince video nun bit hızını 60kilo bit e düşürüyor her video nun bit hızı olur yanı video nun akıs hızı haftalık50mbcepnetin hızı 64 kilo bayt a düşüyor opera mini video nun hızı nı 60 kilo bayt a düşürdüğü için donmadam arabekleniyor demeden izleniyor

Ramatata

Ramatata

Üye
Evet haklısın denedim oluyor vodafone hat

plusnettr

plusnettr

Üye
@murat.122a bu kaçıncı Opera konusu ? Tamam Opera nın interneti bir miktar hızlandırdığı doğru da o kadar da fazla abartılacak seviyede değil.

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
@murat.122a bu kaçıncı Opera konusu ? Tamam Opera nın interneti bir miktar hızlandırdığı doğru da o kadar da fazla abartılacak seviyede değil.

Haftalık50mb cepnet paketi al telefonun kendi tarayıcısıyla youtube den video izle birde opera mini den girerek izle arasında farkı gör fark yok diyorsan kanıtla .
Opera mini den izlenir
Operasız takılır,ara beklenir

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Bi normalin kalitesine bak bi de operadan izlerken.

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Haftalık50mb cepnet paketi al telefonun kendi tarayıcısından youtube den bir video izle
Birde opera mini ile youtube den video izle (aynı video yu izle ) arasında ABARTILACAK farkı gör dene cevap ver.
Yok fark diyorsan kanıtla .
Telefonun tarayıcısından girersen video akıs hızı 80kilobit paketin hızı 64 kilobit ara beklenir video da donmalar olur.
Opera mini video akısını 60 kilo bit e düsürür haftalık50mb paketin hızı 64kilo bit sorunsuz izlenir .kardeslerim

akababa

Üye
normal tarayıcıda izlerken çok takılıyor ama kaliteden taviz vermiyor operayla izlerken kalite inanılmaz düşüyor ha opera ha hesap makinesiyle izlemişin ;)

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
normal tarayıcıda izlerken çok takılıyor ama kaliteden taviz vermiyor operayla izlerken kalite inanılmaz düşüyor ha opera ha hesap makinesiyle izlemişin ;)

Kıymetli arkadasım kalite düşüyor ama rahatlıkla izleniyor kalitesi o kadarda kötü değil sonucta izleniyor senin bir tavsiyen varmı sen kullandınmı ben şahsen kullandım eğer 3G sebekesi varsa kalite düsmüyor çok net dene kardesim

- - - Eklendi - - -

benim amacım haftalık50mb cepnet le youtube den video izleyemeyenlere yardım .
Ben izleyemiyordum çözümü opera mini de buldum siz değerli kardeslerimle paylasmak istedim taktir sizin benim opera mini den bir menfatim yok

• Beğen
Tepkiler: manyax2007
bilge_adam

bilge_adam

Üye
Kıymetli arkadasım kalite düşüyor ama rahatlıkla izleniyor kalitesi o kadarda kötü değil sonucta izleniyor senin bir tavsiyen varmı sen kullandınmı ben şahsen kullandım eğer 3G sebekesi varsa kalite düsmüyor çok net dene kardesim

- - - Eklendi - - -

benim amacım haftalık50mb cepnet le youtube den video izleyemeyenlere yardım .
Ben izleyemiyordum çözümü opera mini de buldum siz değerli kardeslerimle paylasmak istedim taktir sizin benim opera mini den bir menfatim yok

kardeşim eline diline sağlık. Konun güzel beğenmeyenler bakmaz. Beğenenlerde zaten belli olur. Sen kafana takma. Hiç yokmuş gibi davran beğenmeyenleri. En güzeli budur.

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
tesekürler kadir kardesim

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
izleyen varmı yorumlarınızı bekliyorum

haeshin06

Üye
androidde izlenmiyor abi geccen o isi

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
kardes ben de 5800xm var opera mini den yotube ye girince çok rahat izliyorum ispatı video akıs hızı 60kbp haftalık 50mb hızı 64kbp ye düsüyor çok rahat izliyorum ben

flunight

Üye
iyide minide flash yok videoyu nasıl izliyosunuz:birak:

pinokyotr

pinokyotr

Üye
Playde YouTube remote uygulaması var birde onu deneyin derim arkadaslar

maxitekv3

maxitekv3

Üye
Hıza bak bu kadar da aboneye işkence yapılmaz ki

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
tubemate var android için süper deneyin isterse hızınız 30kbp ye düssün sorun değil

Üst Alt