vodafone cepnet hizina gore ayarlanmis video sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
vodafone cepnet hizina gore ayarlanmis video sitesi
vodafone cepnet hizina gore ayarlanmis video sitesi yapiyorum arkadaslar site hakkinda yorumlarinizi bekliyorum yorumlara ve destege gore devam edecem.

site adresi: cepnetvideo.tr.nu
siteye sadece bir video klip ekledim video kalitesine ve hizina gore yorum bekliyom

adepsi_11

adepsi_11

Üye
dostum eline sağlık

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
saol

phasan

phasan

Üye
Saol

----------Eklendi @ 20:34:15 ---------- Yazıldı @ 20:33:13 ----------

Cepten izlenmiyor

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum onuda ayarliyacam ama oncelik pc den girenler icin onlar videolari izlerken cok bekliyorlar hatta izleyemiyorlar bende ona gore kaliteyi epey bi dusurerek takilmadan izlemelerini saglamayi dusunuyorum

----------Eklendi @ 22:16:18 ---------- Yazıldı @ 21:49:54 ----------

site yarin ikindi vakitlerinde faaliyete gececektir. ne tur video paylasilmasini istiyorsaniz yazabilirsiniz

----------Eklendi @ 22:18:24 ---------- Yazıldı @ 22:16:18 ----------

cepnet hizi yani cepneti pc de kullanan 8 tl lik sinirsizlarin video mekanidir.

• Beğen
Tepkiler: Mertolozzi ve phasan
phasan

phasan

Üye
yakupceren gel ben sana yardım ederim ediyim siten için

----------Eklendi @ 11:41:10 ---------- Yazıldı @ 11:38:17 ----------

kardeş sitene ekol hocadaki bütün videoları koyarmısın ben izlemek istiyorumda koyarsan çok makbula geçer

dj eşref

Üye
kardes ılk once sıtenız hayırlı ugurlu olsun ınşallah devamı gelır sıtene gırıp baktım gordugum hataları sana soyleyım hemen 1.sı sıtenın temasını degıstır neden dıye soracak olursan hem rengı guzel degıl hemde sol tarafta duran yazılar (yani linkler) gorukmuyor 2.sı uyelık sıstemı koymussun bence bunu kaldır neden dersen sıte daha yenı oldugu icın sıtene gıren kisılerı hemen kaçırma hele bıraz zaman gecsin mılletı topla 3.sude sıtene forum yap (maxıcep gıbı) neden dersen hem siteye gıren kısılerın ısteklerını ve sıkayetlerını dıle getırır bu yontem hem senı kendını gelıstıkmek amacında hemde sıten acısından ıyı olur dedıklerımı 1 yabana atma ıstersen benım sıteye gır bak begendıgın 1 yer olursa yardımcı olurum.......

• Beğen
Tepkiler: phasan

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
uyelik koymadim ki

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
sitede suan 6 video var video yuklenme ve goruntu kalitesi hakkinda yorumlarinizi bekliyom. yalniz internete cepnet peketi kullanarak girenler yorumlasin

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
SaoLasıN... :oke:

phasan

phasan

Üye
saol ama birazdaha video olmalı sitede

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
haklisin ama daha yeni actim ve bende cepnet kullaniyorum bu yuzden video indirip cevirmek uzun suruyor

phasan

phasan

Üye
hangi programdan çeviriyorsun

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
FormatFactory ile ceviriyorum.
videonun 1dk=600kb olacak sekilde ceviriyorum

phasan

phasan

Üye
Saol yardım için

bende böyle bi site yapmayı düşünüyordum uzun süredir am böyle bi program olmadıgından yapamıyordum şimdi çok teşekkürler

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
video icin yardima ihtiyac var yardim etmek isteyen varmi?

----------Eklendi @ 16:54:49 ---------- Yazıldı @ 16:53:51 ----------

video indirip o videoyu cevirip upload edecek arkadaslara ihtiyac vardir

phasan

phasan

Üye
ben yardım etmek isterimde bende kendi sayfama cepnet hızıyla anca video upload edebiliyorum internetim hızlı olsayı yardım ederdim

'Patron

'Patron

Üye
hacı guzel elıne sağlık. vıdeo hemen doluyor. ama daha güncel videolar yuklemelısın.

yakupceran

Üye
    Konu Sahibi
siteye yarin yeni guncel bir kac video daha eklenecektir.

phasan

phasan

Üye
bencede güncel bişiler eklenmeli flimde dizide eklenmeli

Üst Alt