Vodafone 945 2.1 update + Market Güncellemesi (resmi güncelleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Güncelleme sonrası değişikliz fark ettiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    45

korlof

Üye
vodafone 945 telefonumun data kablosunu bulamıyorum. Dediğiniz gibi rar dosyasını açıp SD Kart ana dizine kopyalamak istiyorum ama RAR açan bir program bilmiyorum. Applanet uygulaması vardı ama artık çalışmıyor. Slideme ise çok saçma bir program. Evet programlar var ama arama yapması vb çok zor.
Arkadaşlar rarlı dosyayı ana klasöre atmakla sorun çözülmüyor mu? Vodafone yine saçma bir iş yapmış ??

imck18

Üye
hocam bende rocever menegar kapanmaya zorladı diye yazı çıkıyor

loopus_003

Üye
cok tskler... gercekten aylardır sınıreme gıden eskı surumlerden kurtuldum... tbrk ederım guzel paylasım!!!! sagolun..:alkis

ramizmobil2

Üye
Bu işlem ne kadar sürdü güncelleme...?

----------Eklendi @ 22:09:50 ---------- Yazıldı @ 22:05:55 ----------

Bu kum saati olatını bilen varmı arkadaşalar........::::::.....:::::

emrahozsahin

Üye
arkadaşlar bu sıkıntıyı yaşıyorum. konuyu baştan sona okudum fakat vodafone sitesinden verdiğiniz linki indiriyorum 104 mb. telefonda bunu extract yaparken 18 mb sonrasında hata veriyor ve image.rar dosyası klasöre eksik açılıyor bu nedenle olmuyor tekrar indirdim yine aynı sıkıntı oldu.

w4ynlord

Üye
arkadaşlar bu marketli rom güncellemesi ne kadar sürüyor yaklaşık 1 saattir kum saati dönüyor yardımcı olursanız iyi olur. teşekkürler​

fehnw

Üye
arkadaşlar bu marketli rom güncellemesi ne kadar sürüyor yaklaşık 1 saattir kum saati dönüyor yardımcı olursanız iyi olur. teşekkürler​

kardeş benimde dahil yaptığımız yanlışlık image dosyasını son olarak çıkarmadan ya zip olarak tele atıyoruz yada iki dosya iç içe oluyor onu atıyoruz. indirdiğiniz zip dosyasındaki image dosyasını cıkarın onun içindede image dosyası var onu tele atın. yani yazılımlar olan dosyayı hafıza kartınıza kopyalayın sorunsuz oluyor.

soner191

Üye
ben yükledim düzelteme yapılmış arkadaşlar çalışıyor

aadilenn

Üye
Rardan çıkarman gerekiyormuş yav, biri çıkarmayın diordu o kadar uraştık boşuna, :/ sorun çözüldü

----------Eklendi @ 19:34:02 ---------- Yazıldı @ 19:32:24 ----------

Rardan çıkarman gerekiyormuş yav, biri çıkarmayın diordu o kadar uraştık boşuna, :/ sorun çözüldü

wupperboy

Üye
beyler bu vodafone.com.tr den vodafone945.zip isimli dosyayı kendi sitelerinden indirdim ama içindeki image.rar ı çıkaramıyorum arşiv bozuk hatası veriyor. acaba benim bilgisayardamı bi problem var diye bir internetcafe den indirdim onda da aynı sonuç. acaba yanlış programmı kullanıyorum diye winrar ı da denedim winzip i de denedim sonuç arşiv hatalı diyor. vodafone a da mail attım ama dönmediler. elinde image.rar açıkta olan arkadaş varsa veya vodafone945.zip ın sağlamı olan varsa yayınlayabilirmi yada bana mail atabilirmi. [email protected]. şimdiden teşekkürler. markete giremiyorum bi türlü. :)

tolgakayali

Üye
wopperboy kardeş.aynı sorun bende de vardı..dosyayı bir türlü açmıyordu..araya araya forumların birinde arkadaşın biri 7z yükleyin demiş.google dan tarattığımda 7-zip programı çıktı..yükledim ve dosyayı bu programı kullanarak çıkardı..çok işe yaradı..tavsiye ederim..

muspeh06

Üye
çok iyi oldu tsk

sanaldarb

Üye
konu ne zaman açıldı bilmiyorum ama yazan arkadasa çok teşekkür ederim internetten ne uğraşlarla buldugum uygulamaları artık kolayca bulabiliryorum.. Birde şu 945 'lerin genel sorunu olan ''kablosuz başlatılamıyor'' hatasına çözüm olsa rahatlıkla markette gezicez . Bu sorunun çözümünü bulan var mı ???

zulkifaltin

zulkifaltin

Üye
Sorunsuz bir şekilde kuruldu :) Teşekkürler

menesbaba

Üye
arkadaşlar güncelleme yapınca cihaz garanti kapsamı dışına çıkıyor mu ?

yilmazsamet

Üye
Paylaşımlar için öncelikle teşekkür ederim. Öncelikli sorum şu ben bunu yaptığımda telefon içindeki rehber yani kişiler siliniyor mu ?

owomeyela

Üye
birader vodafone nin sitesindeki rar bozulmuş ne yapcaz bea sorun geldi başımıza tuş kilidini unuttuk rom yapcaktık

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
bu güncelleme orjinal güncellmedir garanti bozulmaz. cihaz fabrika ayarlarına gelir herşey silinir.

conger12

Üye
winrar var lnu indirin

giantman34

Üye
ben tüm yazılanları yaptım fakat ''ev-ses açma-acma'' tuslarına bastığımda işlem başlamıyor.daha önce basarısız bir deneme olmuştu bende bataryayı cıkartıp telefonu açmıştım.acaba yarıda kalan güncellemeden dolayımı işlemi baslatamıyorum.birde ilk deneme yeşil bir ekran gelmemişti sadece kum saati çıkmıştı.ne yapabilirim yardım edermisiniz

Üst Alt