Vodafone 945 2.1 update + Market Güncellemesi (resmi güncelleme)

Sponsorlu Bağlantılar

Güncelleme sonrası değişikliz fark ettiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    45

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 945 2.1 update + Market Güncellemesi (resmi güncelleme)
İşlemlere başlamadan önce telefondaki (hafıza kartı hariç) tüm verilerin silineceğini söyliyeyim arkadaşlar ona göre telefon rehberinizi yedekleyin.ayrıca şarjınızın tam dolu olduğuna emin olun.

gerekli dosyamızı

adresinden indiriyoruz.zip dosyasını açıyoruz ce içerisinde kurulum açıklaması ve image.zip var
image.zip dosyasını klasöre çıkartıyoruz
image dosyasını hafıza kartının ana dizinine kopyalıyoruz. (kontrol edin image dosyasının içerisinde bir image dosyası daha olmasın dosya içerisinde yükleme dosyalarını görmelisiniz.)
telefonumuzu kapatıyoruz ve

resimdeki tuş kombinasyonunu (ev tuşu+ses açma tuşu+power tuşu)
3 sn içerisinde yeşil yazılar çıkıyor ve yüklemeye başlıyor.

Telefon ilk geldiğinde rehbere kayıt sonuru vardı sorun çözülmüş. dokunmatik daha hassah olmuş gibi.
ayrıca farklı rom yükleyenlerniz varsa bu rom ile garanti sorununu da çözüyor fabrika ayarı yani.

• Beğen
Tepkiler: serko55 ve oztosun

oztosun

Üye
Teşekkürler deneyicem şimdi birde bu bilgilere vodafone nun sitesinden hangi bölümden girebiliyoruz ? ben bulamadımda :)

sessiz_cocuk

Üye
    Konu Sahibi

link cihaz resminin altında:hmmm:bye2:

oztosun

Üye
Çok saol görmemişim
:)
Güncellemeyi yaptım bakalım bi değişiklik varmı

barcandio

Üye
Yükledim. Ücretsiz programları yükleyebileceğimiz bir android markete kavustuk sonunda. Gerçekten dokunmatik biraz daha hassas olmuş gibi geldi ama psikolojikte olabilir. :D

oztosun

Üye
Ben pek bi fark göremedim gerci orjinal romu aldığım gün değişmişdim :) fark varsada bilemiyom

Methusena11

Üye
bu işlemi yaparken internet bağlantısı olmasına gerek var mı ?

by_imp

by_imp

Üye
merhabalar kusura bakmayın benım ki vodafone 845 onunda güncelemesi cıkmış yazınızı gördukten sonra baktım yanlız benim bir sorunum var daha önce rom atmaya calışırken başlamadan yarım bıraktım diyelim kısacası pc telefonu görmuyor usb yoluytla bağladığımda pc tepki vermiyor depolama falan cıkmıyor ilk aldıgım gün taktım o gün sanal cd gibi birşey cıktı usb depolama android pc suite falan artık onlarda cıkmıyor fabrıka ayarlarına dönderdim fakat dönderdiğim zaman yeşil bir ekren cıkıyor en üste start falan yazıyor ona tıklıyınca başlıyor sıfırlıyor bunu nasıl cözebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden tşkler konuyuda yanlış yere actıysam af ola

spider47

Üye
ben su an güncellemeyi yaptım ama telefon açılmadı ben açıyım mı

samcious

Üye
arkadaşlar ya hepsını yaptım ama yükleme başlamıyor kum saati cıkıyor kalıyor oyle

Black_trouble

Black_trouble

Üye
Ben bunu yapıcam ama telefonu taktığımda root diye bir dizin çıkmıyo.bunu nasıl çıkarabilirim veya başka bir ismimi var yardım edebilirmisiniz.

barcandio

Üye
root diye bir dizin zaten yok image adlı dosyayı hafıza kartı ana dizinine at sonra yazan tuş kombinasyonunu uygula kendi yüklemeye başlıyor zaten

Black_trouble

Black_trouble

Üye
hafıza kartı ana dizini derken öle içine atmam yeterlimi

ybf

Üye
Merhaba arkadaslar. Sunu sormak istiyorum: bu update 2.1 i 2.2 yapmak icin mi yksa sadece market icin mi? Tesekkurler simdiden...

hamzoke

Üye
kusura bakmayın bende biraz acemiyim 945 te market varmı yada bu işlemi yapinca cikiyomu

korlof

Üye
arkadaşlar image.zip diye dosya yok, image.rar diye dosya var. Bunu sD karta kopyaladım kaç kere denediysem olmuyor. Güncelleme yapmıyor. Birde bir arkadaşımız güncelleme sonrası olan değişiklikleri yazabilir mi? yani yeni bir simge, ikon, widget mi geliyor. Vodafone web sitesinden girip dosyayı indirdim.

Bir yerde yanlışlık mı yapıyorum arkadaşlar lütfen yardım.

----------Eklendi @ 21:53:43 ---------- Yazıldı @ 21:50:55 ----------

ne kadar denedimse olmuyor kum saati göstergesi geliyor, telefon olduğu yerde kalıyor. Bu telefon beni delirtecek.

barcandio

Üye
rar dosyasını winrar la açmayı denediniz mi?

Üst Alt