VODAFONE 3G Almayın...

Sponsorlu Bağlantılar

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
VODAFONE 3G Almayın...
2

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: asım hulusi, ufuk_18, M3L!H ve 3 diğerleri

avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
3g yaşam alanlarına yayıldıktan sonra bu iddaadızdan vazgeçeceksiniz. eminim vodafone un hizmeti rakiplerini yarı yolda bırakacak...

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
1

Son düzenleme:
kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Hocam peki Turkcell kaç ilde kaç baz istasyonu ile çıkacak bilğin var mı?
Yoksa sana sölim Turkcell her ilde ilçelerde dahil 5 baz istasyonu ile hizmete girecek.Eee bu süper değil mi ama atladığın bir konu daha var Vodafone 12 baz istasyonu ile ilçelerde dahil buna devreye girecek.A tipi lisans ta B tipi lisans arasında ne fark var dünyalar kadar hızlı değil mi A tipi lisans...böyle düşünürsen yanlış düşünmüş olursun.A tipi ile B tip lisans arasında sadece baz istasyonlarında aynı anda Turkcell 45 kişi ile görüştürüyorsa Vodafone 35 kişi ile görüştürür Avea da 25 kişi ile görüştürür.Kaldı ki Vodafone 3G teknolojisinde Turkcell den kat ve kat önde gerek Avrupa gerek diger ülkelerde olsun deneyimi var merak etme Turkcelli çok ama çok rahat geçecek.

yilpa

yilpa

Üye
Vodafone'da gerçekten de FARK varmış. :)

sarıoklar

Üye
3g gelmeden önce turkcell'in forumdaki rreklamlarını izledik kaldığımız yerden devam edebiliriz.muhahaa zuhaaaa yuhaaa

Da®kness

Da®kness

Üye
ilk mesajına şiddetle katılıyorum. Yalnız ben cep telefonundan kullanmak için kontörlu hattımla 1Aylık 250MB paketi aldım, hiç memnun değilim. Turkcell de sorunsuz internet kullanırken vodafone da sürekli kopmalar, kalan paketi sorgulayamama vs.vs... paket aldıktan sonra mesaj geldi. Mesajda '60 KONTOR'LUK PAKETINIZ TANIMLANMISTIR. **.**.2009 TARIHINE KADAR 250MB KULLANABILIRSINIZ. SORGU ICIN "K250MB1A SORGU" YAZIP 3636 YA GONDERINIZ. ' yazıyor. Sorgu yapıyorum gelen mesaj 'Bu pakete ait aboneliğiniz bulunmamaktadır.' Kendi yaptıkları servise muhalif mesaj yolluyorlar. 3G'e geçseler bile Vodafonedaki bu düzensizliğin düzeleceğini zannetmem. Bence vodafone sadece GSM operatörü olarak kalmalı. Zaten yaptıkları 5000 mesaj 3000 mesaj , numara taşıyama 1500dk. kampanyası . Paket zamanım dolduktan sonra iptal ettirip bir daha görüşme dışında böyle bir kampanyaya bulasmayacağım.

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2

Son düzenleme:
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tabiki turkcell 'in önüne geçme gibi bir şansı yok tamam şuan çok fazla numara alımı yapmış olabilir ama vatandaş sadece 1500 dk için geçiyor vodafone olduğu için değil

Da®kness

Da®kness

Üye
Benım vodafon mobil internetin bitmesine 3 ay kalmasına ragmen kullanmayıp turkcell 3G'ye geccem.
vodafonu övenlere simdiden gecmis olsun. Kac baz istasyonu diyosun. en cok yatırımı yapan en saglam baglantıyı saglar zaten merak etme. bak vodafon kullanan bi arkadas daha var aynı sıkıntılardan bahsediyor. vodafonda fark var tabi onu kullanınca anlarsınız. paranızla rezil olunca anlarsınız. Ben sadece sizi bilgilendirmek istedim tartısmak istemiyorum.
Saygılar..

Sevgili kardeşim tartışmak kavga etmek anlamına gelmez. Rahatça konuş kim ne diyebilir ki ?

virtueslife

virtueslife

Üye
arkadaşım 3 g başlasında ole konus. sen mobil pakete takılmıssın hem oda turkcell den hesaplı konusmana bile gerek yok. sanırım turkcelle calısıorsun ama taş atcak başka yer bul o dedıklerın turkcell de olur.

Da®kness

Da®kness

Üye
arkadaşım 3 g başlasında ole konus. sen mobil pakete takılmıssın hem oda turkcell den hesaplı konusmana bile gerek yok. sanırım turkcelle calısıorsun ama taş atcak başka yer bul o dedıklerın turkcell de olur.

Nerden anladın kardeş Turkcell'in % 25 hissesi benim , %25 hissesi konuyu açan arkadaşın :ehe: :kop: senden de hiç bir şey kaçmıyor. Bravo

maleguard

maleguard

Üye
turkcell her zamanki fiyatı ve kalitesiyle farkını ortaya koyacaktır :oke: vodafone yurt dışında çok iyidir lafımız yok ama türkiyede daha düzenini oturtamadı :oke:

Ozan

Ozan

Admin
3G Teknolojisinde Vodafone Dünya genelinde öncü bir operatördür ve bu hizmetinde önceki yaşadığı sıkıntıları yaşayacak anlamına gelmedigini düşünüyorum. Vodafone, 3g hizmetinde çok başarılı olacaktır ..

Da®kness

Da®kness

Üye
3G Teknolojisinde Vodafone Dünya genelinde öncü bir operatördür ve bu hizmetinde önceki yaşadığı sıkıntıları yaşayacak anlamına gelmedigini düşünüyorum. Vodafone, 3g hizmetinde çok başarılı olacaktır ..

inşallah...

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Dostum sen data hatlarına takmış durumdasın ama sana bişey söyliyeyim Telsim zamanında bile interneti en iyi veren oparetör Turkcell olamadı.Turkcellin belki rekalmı vardı hatırlarsınız Raga Oktay formula 1 arabasında Türkiye nin en hızlı int diye bir reklam verdiler Siemens dergisinde Türkiyenin en hızlı int Telsim deyince hmn reklamı geri çektiler.Bir firmanın 482 data hattını kapatıp Vodafone geçtiğini biliyorum.Sırf bağlantı hızından dolayı.Artık dikkat et araç takip sistemleri Vodafone ile çalışır durumda bunun sebebi ise int hızın çok kaliteli olmasından dolayıdır.Ha belki yanlış hesaplama olmuş olabilir faturan yanlış kesilmiş olabilir ama internet hızı Turkcell de daha iyi dersen işte o konuda yanlış yaparsın.

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2

Son düzenleme:
kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Dusuk frekansta calısan bi servis nasıl yuksek frkanslı servisten daha iyi ve hızlı oluyor?
Elektronik hakkında bilgi seviyesn nedir senın?

3G teknolojisinin kullanıcılar için getireceği yenilikler:

• 3G sistemlerinde hızlar artık megabitlerle ifade edilmekte ve 2Mbps hızına ulaşmakta. Hızdaki bu artış özellikle bilgiye erişim açısından alışılan erişim kavramına yeni bir boyut getirecek.
  • Cihazların pil ömrünü uzatıyor. Getirdiği yeni iletişim teknolojisi sayesinde cep telefonlarınız çok daha az enerji tüketecek.
  • Geniş bant sayesinde görüntülü konuşmayıda sağlıyor
Sence yüksek frekansta çalışsa pil ömrü daha mı uzun olurdu yoksa daha mı kısa.Hadi onu geçtik 3G li baz istasyonları neden daha az enerji tüketiyor bunu bana açıkla.Ölçümlerde bir standart GSM baz istasyonun çektiği elektrik 12 kWh iken 3G li bir baz istasyonun çektiği elektrik 8 kWh.Elektronik hakkında sanırım senden daha çok şey biliyorum en azından araştırıyorum.

s3locan

Üye
Tşk paylasım ıcın

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2​

Son düzenleme: