Vodafone 3000 sms

Sponsorlu Bağlantılar

sudenaz37

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 3000 sms
arkadaşlar bu kampanyaya üye oldum ilk ay sorun yoktu ama bu ay bir anda 3000 den 86ya düştü msj hakkım ve şebeke içi kampanya bittimi bilen var mı

--------------- Ekleme ---------------

vodafone 3000 sms bittimi

Burakistan

Burakistan

Üye
yooooooooooooooooooooo

<~STaT!c-X~>

Üye
Bitmemesi lazım ama sen yinede müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.

beysehirden

beysehirden

Üye
benim hala aynı hiç sorun yok

samsung22

Üye
Normalde cep dolusu sms paketınıze abonelıgınız yapıldıgı anda hattınıza 1 ay gecerlı 3.000 sms tanımlanır ve hergun 100 sms olarak yurtıcı ıstedıgınız yonlere sms atarak paketınızı kullanabılırsınız ancak beklenmeyen bır problem soz konusuysa 444 0 542 numaralı m.hızmetlerınden yardım alabılırsınız

NOT :KAMPANYA SONA ERMEMİŞTİR CEP DOLUSU KAMPANYASINA KATILIM SORUNSUZ DEVAM ETMEKDIR

sethaa

sethaa

Üye
arkadaşlar bu kampanyaya üye oldum ilk ay sorun yoktu ama bu ay bir anda 3000 den 86ya düştü msj hakkım ve şebeke içi kampanya bittimi bilen var mı

vodafone 3000 sms bittimi

Sanırım 7333 ile bakiye sorgulaması yaptın. Cevap olarak yazan 86 aylık değil günlük haktır muhtemelen. Yani gün içerisinde 100 mesaj limitin var ve sen 14 tane mesaj göndermişsin ve mesaj hakkın doğal olarak 86'ya düşmüş.

bekirr07

Üye
kaç sms hakkım kaldıgını nerden ögrenioz

nuh yıldırım

Üye
yaaa smsın kac tana kldgını nerden ogrenıyoruz yaa ne dandık bıse bu yha püfff avae ya krbn olimm yha

gokhan148

gokhan148

Üye
s.a. arkadaslar gecenlerde cepdolusu sms paketine üye oldum fakat dun msj geldi günlük 100 sms sınırınız dolmustur dıye neyse tmm dedım yarın devam ederım fakat bugun de bakıyorum hiç sms atamıyorum sorun nerde acaba:? 1 ay da daha dolmadı :(

bybilal

bybilal

Üye
aynı benimde ama sorun yok

gokhan148

gokhan148

Üye
s.a. arkadaslar gecenlerde cepdolusu sms paketine üye oldum fakat dun msj geldi günlük 100 sms sınırınız dolmustur dıye neyse tmm dedım yarın devam ederım fakat bugun de bakıyorum hiç sms atamıyorum sorun nerde acaba:? 1 ay da daha dolmadı :(

Üst Alt