Faturasız Vodafone 2 yeni gani tarifeleri

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone 2 yeni gani tarifeleri
Gani m
Bu tarife kapsamında 20 TL karşılığında 1000 Gani (yurtici aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 1000 dakika) ve 100 SMS sunulacaktır.Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.
Gani süper
Bu tarife kapsamında 28 TL karşılığında 2500 Gani (yurtici aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 2500 dakika) ve 100 SMS sunulacaktır
Bu tarife yalnızca son 30 günde Vodafone'a Numara Taşıma ya da Yeni aktivasyon yolu ile gelen bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.Bu tarife kapsamında yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen ve aynı kota içerisinde yer alan Gani dakika olarak adlandırılmaktadır.

blastx

blastx

Üye
Sörf çok yiyor, yoksa tarife guzel

bilisimler

bilisimler

Üye
Bu tarife geçerlimi şuan kimler geçebilir_? Dakikası kaç mb yiyor bilen arkadaş var mı?
Gerçekten söylenildiği gibi mi? 30 gb net veriyormuş kullanan varmı?

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Ben mobil wifi de sadece Film indirmek için kullanıyorum aylık 30 GB film indiriyorum sadece indirme yapacaksan çok uygun fakat telefonda hat olarak kullanacaksan anında biter çünkü devamlı online oluyorsan 1 Bir günde bile bitebilir

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Üst Alt