Vista theme v3rd by a21a

Sponsorlu Bağlantılar

caner90

caner90

Üye
süperrrrrrrrrrrrrrr

FATİH_58

FATİH_58

Üye
eyvallah güzel çalışma

dinccine

Üye
cok saul kardeş ellerine saglık

dracula_37

Üye
süper ötesi bişey olmuş bu:)))

ama ben normal ikonları kullanmayı sevmiyorum keşke değişik ikonlar verseydin ama bu da hoş durmuş:)

benhjk

benhjk

Üye
bu siteden onca tema indirdim hiç biri bunun kadar güzel değildi gerçekten görselizene ve emeğine sağlık

hafrix

hafrix

Üye
ellerine sağlık denedim çok hoş bir tema teşekürler.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Paylaşım için sağolasın :good:
:maxicep:

NightBLue0688

Üye
ya arkadaslar ben bunlarıı telefona yukledıgım zaman olmuyooo desteklenmıyor falann vs cıkıyoo ne yapmam gerekıyooo bı baska program olsunn onlarda da aynısını yapıyoo ben nerde hata yapıyorumm telefon N95 8gb yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tşk

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
abi ii güzelde o ikonlar var ya pek olmadı.keşke ikonlarda deiştirseidin.ama güzel olmuş.THANKS!

ajan007aek

Üye
ellerine sağlık süper bir tema iconalrı değiştirmediğin iyi olmuş malum bazı iconlar değişmiyor ya bu arada bunun 2.sini bekliyorum

yakamoz03

Üye
sayın admin a21a. temalarınız gerçekten çok harika.bende carbide programını indirdim.programı çözmeye çalışıyorum.çalışmalarda kolaylık olması açısından sizin carbide tema programıyla yapmış olduğunuz temaların projelerinin olduğu workspace deki dosyalarınından verebilirmisiniz. birde daha önce verdiğiniz gibi travis icon pak gibi ikon dosyalarından elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim.

tunahan53

tunahan53

Üye
teşekkürler

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sayın admin a21a. temalarınız gerçekten çok harika.bende carbide programını indirdim.programı çözmeye çalışıyorum.çalışmalarda kolaylık olması açısından sizin carbide tema programıyla yapmış olduğunuz temaların projelerinin olduğu workspace deki dosyalarınından verebilirmisiniz. birde daha önce verdiğiniz gibi travis icon pak gibi ikon dosyalarından elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim.

güzel istek.... fakat ben ikon paketini şimdilik paylaşmayı düşünmüyorum.. travis kullanmaktan vazgeçiği ikon paketini forumlarda paylaştı.. herkes değiştirip değiştirip kullanıyor.... kendi ikon modelini oluşturmanı tavsiye ederim.. bir kaç gün uğraşırsın.. fakat sonra değişik renk ve formlarda her temada kullanabilirsin. hem sana özel olur.. :oke:

bediruhud

bediruhud

Üye
katılıyorum kesınlıkle ugras azcık guzel olsun ozel olsun

onur71

Üye
teşekkür ederim tema için

yusufuctu

Üye
temalari kabul etmedi benim kicik 95 8gb kirmadikya ondan burnunu

djtevfik

djtevfik