Viofo A119 V3 Kutu Açılımı İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Viofo A119 V3 Kutu Açılımı İnceleme
A119 ün V3 Olarak Adlandırılmış Kamerası.2K 30 Fpsye Kadar Kayıt Sunuyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Buğra

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
V2 ile arasında ne fark var? V3'ü kaç liraya nereden aldın ?
V3 almaya gerek var mı ? V2 iş görür mü ?
Aküden direkt kablo çekiliyor araç çalışınca çalışıyormuş o olay nasıl oluyor ?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
V2 ile arasında ne fark var? V3'ü kaç liraya nereden aldın ?
V3 almaya gerek var mı ? V2 iş görür mü ?
Aküden direkt kablo çekiliyor araç çalışınca çalışıyormuş o olay nasıl oluyor ?
Babba Akü Yok :D

Versiyon Arası Farklardan Ziyade Fiyatları Aynı Denebilecek Seviyede.Malum Firma Çıkartıyor Çıkartıyor Sonunda Gelen Şikayetlerden Akıllanıp Hatalarını Gidere Gidere Donanım Sürümlerinide Yükseltiyor.A119 un İlk Serisini Kullanıyorum tee İlk Çıktığı Zamanlarda Almıştım.Arada Uçurum Var Tabi.Kalite vs Gibi Şeyler Baya Fark Etti.Ağırlığı Bile Fazla Diyebilirim V3 ün. Aküden Değil Direk Kontağa Bağlı Çalştiriyorsun.Akü İçin Kablolar Var Aküyü Bitirmeden Kamerayı Kapatıp Marş Yapmamayacak Hale Getirmiyor Yani

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Babba Akü Yok :D

Versiyon Arası Farklardan Ziyade Fiyatları Aynı Denebilecek Seviyede.Malum Firma Çıkartıyor Çıkartıyor Sonunda Gelen Şikayetlerden Akıllanıp Hatalarını Gidere Gidere Donanım Sürümlerinide Yükseltiyor.A119 un İlk Serisini Kullanıyorum tee İlk Çıktığı Zamanlarda Almıştım.Arada Uçurum Var Tabi.Kalite vs Gibi Şeyler Baya Fark Etti.Ağırlığı Bile Fazla Diyebilirim V3 ün. Aküden Değil Direk Kontağa Bağlı Çalştiriyorsun.Akü İçin Kablolar Var Aküyü Bitirmeden Kamerayı Kapatıp Marş Yapmamayacak Hale Getirmiyor Yani
Fiyatlarına baktım v2 ile aynı . Park modülü demek istemiştim. İlerleyen zamanlarda almayı kesinlikle düşünüyorum . 650 liraya değecek bir kamera buna eminim. Cama bağlama aparatı nasıl ?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatlarına baktım v2 ile aynı . Park modülü demek istemiştim. İlerleyen zamanlarda almayı kesinlikle düşünüyorum . 650 liraya değecek bir kamera buna eminim. Cama bağlama aparatı nasıl ?
Gpslı Olduğu İçin Biraz Kalın.Aslında O Paraya Çift Kameraları Modellerde Var Ama Farklı Marka

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Çift kamera olunca ne oluyor ? İsim vereydin iyiydi .
Dikiz Aynalısından Birçoğuna Kadar Var Ama Farklı Marka İşte :D Yani Güven ve Kalite Konusunda Çok Bişey Beklememek Gerek Aslında

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Voifo v3 de bir wifi eksik oda olmasın.

• Beğen

Üst Alt