Video ve Fotoğraf düzenleyici Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konusunda herşey yazıyor daha ne söyleyebilirim ki

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
mzrc81

mzrc81

Üye
sorun t9 ise Onu sağlayan android için uygulamalar mevcut

android'de var programlar evet en iyisi de touchpall var ama o bile bir nokıa t9 un yerini tutmuyor hele kı o n8 in t9unun yerini tutan bir program hiç yok :thumbup:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Doğrudur

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
bakarmsnnz
:/

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
X ploreyı ındırım ama kullanamıyorum bı turlu ıngılızce hep bıde ındırmeye calıstıgım oncekılerın hep hatalı hatalı dyrdu zor bı tane buldum ındırdım nsl calıstırcam yardımcı olurmusunuz dunden berı bunla ugrastım

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
denıcem bı dakka
ındırdım cok sagol sımdı napcam kullanmayı blmyrm

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
tm sen burda kal bı yere gıtme
tm yaptım yesıl ısık oldu ama o nımbuz falan ınmıyr ınsalla resım duzenleyıcı ıner
yıne sertıfıka hatası verıyor ya ama yesıl ısık yanıyr

onlywatch.100

Üye
kardeşim bu sertifika hatası nedir acaba ne yapmam qerekiyo

chelse

chelse

Üye
arkadaşlar bende c6-01 var yklüyorum sertifka hatası dyor.nasıl ykleyebilrm bi yardım etseniz

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
googleye e6-00 hackleme yazdıgımda dolu hack programı vardı hepsını denedım rompatherde hep yesıl ısık yanıyordu ve etrafıda sarıyla cevrıldı ama bu programı yuklerken hepsınde yıne sertıfıka hatası aldım en son senın bu detaylı olarak yazdıgın hack programını denedım programı yukleyemedım ama yınede bıraz olsun mutluyum :) neden dersen senın hack yontemını denedım sertıfıka hatası yerıne guncelleme hatası dedı en azından telefonu hackleyebıldıgıme ınanıyorum sımdı soylermısın napmam lazım? Bu arada bende tek resım duzenleyıcı eksık vıdeo var
googleye e6-00 hackleme yazdıgımda dolu hack programı vardı hepsını denedım rompatherde hep yesıl ısık yanıyordu ve etrafıda sarıyla cevrıldı ama bu programı yuklerken hepsınde yıne sertıfıka hatası aldım en son senın bu detaylı olarak yazdıgın hack programını denedım programı yukleyemedım ama yınede bıraz olsun mutluyum :) neden dersen senın hack yontemını denedım sertıfıka hatası yerıne guncelleme hatası dedı en azından telefonu hackleyebıldıgıme ınanıyorum sımdı soylermısın napmam lazım? Bu arada bende tek resım duzenleyıcı eksık vıdeo var

asigsasi

asigsasi

Üye

fotoğraf düzenleyici unsigned - MaxiCep

chelse

chelse

Üye
telefnu hackleynce format atmş gbimi oluyor acaba

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
ben telefonu hackledım dun bı uygulama yuklemeye calıstım yerlesık bılesen hatası verdı onun ıcınde bısey yaptım ındırdım uygulmayaı bugun ne ındırmeye calıssam dosya bozuk dyr napmalıyım

symztrk28

symztrk28

Üye
Arkadaşlar Sertifika Hatası Veriyor Diyorsunuzda Şu YOrumları Bİ Okusanız Olmazmi? Cihazi Hacklemeniz Lazım Yoksa Olmaz. :duvar2:
hahags, cok usendim :P hack nasil yapiliyor bilmiyorum ama somestrda bakarim artik.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
bn hackledım tamam mı! Ve coookda tesekkur ettım kac haftadır ıstedıgım programı ındırıyordum fakat dun bı program ındırmeye calıstım turkcell wap ayarlarım kendılıgınden ayarlansın dıye ayarz sıhırbazıymıs turkcesı programın ıngılızcesı aklımda dgl yerlesık bılesen hatası uyarısı aldım yıne bu sıtede yerlesık bılesenı kaldırmayla ılgılı bır konu vardı onu ındırdım yetkılere tasıdım ordanda yerlesık bılesen hatasını ve dıger ıkı yamayı aktıf hale getırdım hangı dosyayı yuklemeye calıssam dosya bozuk uyarısı aldım