Video Editor Symbian^3 [Unsigned--Tam Sürüm--%100 Çalışma Garantisi] __Cyber Shot__

Sponsorlu Bağlantılar

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
hayır kardeş link yaşıyor ölmemiş

matrik15

Üye
ben yükleyemedim kardeş tek tek bi anlatı versene

sahin_811

sahin_811

Üye
ben format attığımda yanlışlıkla silindi bulamıyrum şimdi bunu yükledim sertifika hatası veriyor

- - - Eklendi - - -

ben format attığımda yanlışlıkla silindi bulamıyrum şimdi bunu yükledim sertifika hatası veriyor

Cyber Shot

Cyber Shot

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonunuz hackli ise yükleyebilirsiniz hackleme işlemini kısa yoldan yapma linkini attım. Ondan sonra indirip telefonunuza atıp kurulum yapabilirsiniz.
Dikkat: Bu programın telefonunuza uygun olanı, telefonu Belle sürümüne güncelleyince otomatik olarak gelir. Burdaki portlanmış halidir, daha iyidir N8, E7 vb. telefonlarda zaten vardır. Bu yüzden C6-01 vb telefonlar ağır çalıştırabilir.
Bence telefonunuzu güncellemek en iyisi... ;)

emre.koc

emre.koc

Üye
sağol :)

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler :)

tuplic61

Üye
c7 hackli program açılmıyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 için böyle programlar yokmu? movie editör tarzında olmalı kendi programı var silent movie film direktör bir ota yaramaz sadece videoları kesiyor biçiyor hiç bir şekilde müzik,resim,yazı vb ekleyemiyorsun n70,de bile bu özellik vardı peki hackli olmayan cihazlar için çıkmazmı nokia 808 önceliğim

DJ SNN

DJ SNN

Üye
lann bide signedini yapın lan şunun herşey hack m*

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
hacksiz versiyonu çıkmadımı bu pronun millet yada başka editör programı yokmu 808 için

Agent17

Üye

-Vidyonuza istediğiniz sesi, müziği, yazıyı ekleyin.
-Fotoğraflarınızla şık bir slayt hazırlayın, arkasına istediğiniz şarkıyı ekleyin.
-Videonuzu kesin, biçin, fotoğraflarınızla birleştirin.
-Birçok şey yapabileceğiniz harika bir program, video düzenlemek isteyenlere tavsiye ederim...

Program signed değildir yani telefonu hackli olmayanlar yükleyemez, telefonunuzu kısa yoldan hacklemek için: En Kolay Yoldan Tüm Symbian Cihazlarını Hackleme (Symbian^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

[video=youtube;diBFjaKMDUw]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DOWNLOAD LİNKİ : (Linki kopyalayıp arama yerinize yapıştırın)[/quotmerhaba bende nokia 700 atiyorum bu programi ama gizli qalir yani menyuda gorsenmir

• Beğen
Tepkiler: adem73
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
telefonu hackli olmayanlar içinde çıkarın millet ayıp oluyor ama

Üst Alt