Viber Turkce destegiyle magazada[GUNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

komando04

komando04

Üye
viber şu anda kullanılamıyor yada engellendi? Arkadaşlar bu hatayı alan varmı

omerk88

omerk88

Üye
Teşekkürler sonunda geldi çok şükür

PureFood

PureFood

Üye
Hahaha, Türkçe dil desteği ile gelmiş. İlk sayfadaki mesajlardan birini hatırladım da...:zuhaha: Hemen inidiriyorum :D

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
daha indirmeye açılmadı mı

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Hata alanlar cihazı kapatıp açın düzelecektir,ben de hata alıyordum böyle yaptım düzeldi,ayrıca ilk başta mesajı iletmekte zorlansada sonradan alışıyor :ehe ve ben denedim 4 dk da 2 megabayt internetimi yemiş :)

saynesim

saynesim

Üye
İşte bu Windows Phone nin farkı diğer dandik işletim sistemleri nde bile türkçe yok bizde var değerini bilmek lazım süper olmuş konuşmak mesajlaşma süper olmuş yavaş yavaş dünyayı Windows Phone ve nokia elle geçiriyor helal olsun vibere

- - - Eklendi - - -

Viber türkçe wahtsapp türkçe geriye tango facebook instagram ve camfrog kaldı bunlarda gelsin Windows Phone nin önüne kimse geçemez

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bir de şu entegre konuşma desteği için türkçe gelse süper olacak

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar rehberimdeki viber kullanan herkesi viber kişilerinde göremiyorum sizde de bu sorun var mı..?

bahtiyad

bahtiyad

Üye
evet ben de war bu sorun...hatta ilk kurdugumda yeni olarak adlandırdıgı 5-6 kişi 2.kez uygulamayı açtıgımda görünmediler....

drangela61

drangela61

Üye
Aynen öyle bu sorunun giderilmesi lazım yoksa çok fazla işe yaramayacaktır..

bahtiyad

bahtiyad

Üye
telefonu kapatım açtım...şimdilik biksc kişi harici toparladı kendini viber ....

phasan

phasan

Üye
İşte bu Windows Phone nin farkı diğer dandik işletim sistemleri nde bile türkçe yok bizde var değerini bilmek lazım süper olmuş konuşmak mesajlaşma süper olmuş yavaş yavaş dünyayı Windows Phone ve nokia elle geçiriyor helal olsun vibere

- - - Eklendi - - -

Viber türkçe wahtsapp türkçe geriye tango facebook instagram ve camfrog kaldı bunlarda gelsin Windows Phone nin önüne kimse geçemez

Tango ios tutkçe

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Tango ios tutkçe

- - - Eklendi - - -

İos da daha turkçe vıber

pirenuri

pirenuri

Üye
2-3 gündür kullanıyorum gayet akıcı hızlı bir arayuzu var. Aramalarımda ise hiç düşme vs olmadı gayet net konuştuk

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Viber uygulaması iOS ve Android için v3.0 sürümüne güncellenmiş ve bazı yenilikler getirilmiş.
WP8 versiyonunun da en geç üç aya kadar hazır olacağı belirtilmiş.

+Daha çok dil desteği
+En son online zamanı özelliği (Kişilerinizin en son ne zaman online olduğunu gösteriyor)
+Daha iyi fotoğraf deneyimi sunan geliştirilmiş arayüz ve dahası...

• Beğen
Tepkiler: n000k