[Viber Media Inc.] Viber v2.01(41) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

cash54

cash54

Üye
bende yüklme hatası veryr n8 telefnum ilk yüklmemde oldu sonra tekrar tazlm yükldm fakat bu uygulama yüklnmiyor internet bağlantm her zaman açık..

matchless

matchless

Üye
boyle dandık bı uygulama cıkarıcagına hıc ugrasmasaydı.. whatsApp suan buna bın basar adam gıbı bı arayuzle seslı arama destegı ıle cıkarırsa belkı ozaman bı ışe yarar..

konyarapp

Üye
konuşma özelliğide olsa keşke :S

matchless

matchless

Üye
umarım cıkar yurt dısında yasayanların ısıne yarar. whatsap mesaj yonunden benım ısıme yarıo seslı aramayuda vıber yaparsa on numara olur )

hseynakn

Üye
Ben dün 4 farklı telefona kurdum. IPhone4s'te hiç sorun çıkmadı, Nokia E6'da arama yapabilmenin dışında herşey var, N97 ve N8'de rehberdeki hiçkimse gözükmüyor, bu sorunu nasıl çözebilirim, yardımcı olur musunuz?

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
facebooka ne işe yarıyor ben yazdım giriş dedim succesfully fln dedi.

Captan Ares

Captan Ares

Üye
5800 da çalışmıyor :(

dogusen

Üye
ben heü yükleme iptal edildi hatasi aliyoru, yükleyemiyorum bir türlü, yardim Allah rizasi icin

Hackli telefonlarda çalışmıyor. rompatcher dan open4all rp+ ile install server rp yi kapat bir de öyle dene bende işe yaradı.

o.akgul5734

Üye
acaba 603 viber e konusma ozelliği çıkacak mı fp 2versiyon acil yardım

mukoline

mukoline

Üye
arama motoru yok C6-01

yigido5807

Üye
Arkadaşlar uygulamayı e52 telefonuma yüklemeye çalışıyorum sonuna dogru iptal ediliyor diyor. Ve uygulamalar arasına smart installer diye bir şey atıyor. Onu açıyorum yükleme devam ediyor diyor ancak o da sonuna dogru yüklemeyi kapatıyor. Bana bi yardımcı olabilir misiniz ?

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar uygulamayı e52 telefonuma yüklemeye çalışıyorum sonuna dogru iptal ediliyor diyor. Ve uygulamalar arasına smart installer diye bir şey atıyor. Onu açıyorum yükleme devam ediyor diyor ancak o da sonuna dogru yüklemeyi kapatıyor. Bana bi yardımcı olabilir misiniz ?

Bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
İşe yarar bir şey. Paylaşım için teşekkürler ...

xfacia38

Üye
admin olmuyor kurdum herşey normal ama kamera açılmıyor diyor

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

cevirmeligencim

Üye
Acilll !!! Yardim eder misiniz bu viber Nokia E71 icin uyumlumu acaba... Yüklerken cihaz desteklenmiyor diyorda.. Yardim edin nolurrr bana acil lazim

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
Nokia e71'de çalışmıyor. Desteklemiyor.

cbfb1907

cbfb1907

Üye
Merhabalar
Cihazım Nokia E52.Telefona sorunsuz bir şekilde Viber kurulumu yapıp aktive ettim.İlk açılışında rehberi okumasına izin verdim.Ancak rehberimi görmüyor.Kaldırdım bir gün sonra tekrar kurdum sonuç yine aynı. Viberi olanarkadaşlar mesaj yazdığında geliyor,onların telefonunda görünüyorum ama ben onları göremiyorum.Benzer sorun yaşayan var mı?Çözüm önerisi olan?

Not: Whatsapp kurulu,sorunsuz bir şekilde çalışıyor

OozyStaw

OozyStaw

Üye
bu sis uygulaması n8 jar veya jad

kabiaz

Üye
5800 xpressmusic kullanıyorum, indirliyor felan diyor fakat sonra yükleme başarısız diyor.Nasıl düzelticem?

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler :) Ellerine sağlık paylaşımlar süper :)

Üst Alt