[Viber Media Inc.] Viber v2.01(41) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

kadirasr

kadirasr

Üye
yüklerken yükleme hatası veriyo?

ramo1o

Üye
e63 e yükleyemiyor muyum bi yöntemi yok mu

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Sorunsuz yükledim ve çalışıyor gayet stabil. :)

furkitare

furkitare

Üye
Buda hep Whatsapp gibi açık kalan bi uygulama . Bunu kapatmanın bi yolu yok mu ?

ercanozturk01

Üye
arkadaşlar bende nokia e6-00 var ve anna yüklü belleyi yüklemeyi göze alamadım..yalnız ben telefonun mağazasından dahi uygulama yükleyemiyorum iniyor yükleniyor diyor sonra en sonunda yüklenmedi çözemedim sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

m542tf

m542tf

Üye
önce bunu

http://www.maxicep.com/symbian-3-di...amepic-v1-2-s-3-anna-belle-signed-693039.html

sonra viberi yükleyin ilk yüklenen eksik olan qt bileşenlerini indirecek yani internet şart rompatcherden yamaları kapatmayada gerek yok kod smsi geldikten sonra büyük bir ihtimalle telefon donacak reset atın düzelir.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bende nokia e6-00 var ve anna yüklü belleyi yüklemeyi göze alamadım..yalnız ben telefonun mağazasından dahi uygulama yükleyemiyorum iniyor yükleniyor diyor sonra en sonunda yüklenmedi çözemedim sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

qt bileşeni eksik

- - - Eklendi - - -

Buda hep Whatsapp gibi açık kalan bi uygulama . Bunu kapatmanın bi yolu yok mu ?

exit dan kapatırsın

• Beğen
Tepkiler: Sensation

ercanozturk01

Üye
ben bu qt bileşenini yükleyemiyorum bir türlü sorun orda işte sinirlenmemek elde değil

cheli

Üye
benm nokıa e6 telfnm var bunu ındıremedm daha dgrusu nerden ındırcemı bulamadm yardmcı olurmsnz

ANIL

ANIL

Admin
eren3546

eren3546

Üye
nimbuzz un çakması :-)

NURULLA

Üye
Güzel paylaşım sağol

papi11

Üye
skype varken gereksiz bence.. Paylaşan arkadsa tskler

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
çok güzel bir uygulama :) whatsapp uygulamasını da kullanmak istiyorum da ilk bir yıldan sonra ücretli oluyormuş heralde... :hmmm

seavoice

Üye
bende Nokia E52 var anna belle olanını indirdim yükledi yüklemeden önce bileşenler eksik dedi yinede devam edilsinmi dedi yani bu eksikler yüklensinmi diye bir şık yoktu ??? bu ovi api notifications qt bileşenlerini vs. nereden nasıl indirebilirim lütfen kaç gündür cevap alamıyorum???

- - - Eklendi - - -

bende Nokia E52 var anna belle olanını indirdim yükledi yüklemeden önce bileşenler eksik dedi yinede devam edilsinmi dedi yani bu eksikler yüklensinmi diye bir şık yoktu ??? bu ovi api notifications qt bileşenlerini vs. nereden nasıl indirebilirim lütfen kaç gündür cevap alamıyorum???

yüklemenin sonuna doğru yükleme iptal ediliyor diyor nedir acaba sorun yokmu yardım edecek arklar??

kadirasr

kadirasr

Üye
internetim herzaman açık.

samet_oz

Üye
n79 desteklenmiyor hatası yardım

ONUR_345241

Üye
N8 e yükledim ama sadece mesaj atabiliyorsun arama yapılmıyor . Whatsapp dan ne artısı kaldı o zaman ?
Whatsapp kullanırım daha iyi en azından onun kullanan arkadaşlarım daha fazla.

picman

Üye
e7 de calışmıyor. yükleme sansımız var mı*

Üst Alt