vestel vp10 meb android 4.0.4 tablet engeli

Sponsorlu Bağlantılar

lili77

Üye
    Konu Sahibi
vestel vp10 meb android 4.0.4 tablet engeli
Öncelikle merhaba bu sene mebin bir projesi olan fatih projesi kapsamında yeni tabletler dağıtıldı ama bu tabletlere birşey yüklenmiyor mobil cihaz yönetim sistemi tarafından engellenmiştir yazıyor.çözüü bilen yarfım edebilirmi

lhnyrn98

Üye
Evet bendede öle bir sorun vardı fakat onun bir öüzümünü yaptım ama meb tekrar güncelleme yaptı ve artık uçak modu ne açılıyor nede kapatılıyor bu yüzden o çözümde işe yaramıyor başka bir çözümü olan lütfen yardım edebilrmi

hurol1

Üye
Kardeşim size o tabletler dersleriniz için verildi oyun oynayacaksan git pahalı değil teknosa ve dartyden tablet al istediğini yap

- - - Eklendi - - -

Kardeşim size o tabletler dersleriniz için verildi oyun oynayacaksan git pahalı değil teknosa ve dartyden tablet al istediğini yap

furkey

Üye
Zaten oyun yükleneceği en başından belliydi.Tabletlerdeki açıklar kasıtlı yapılmıştır.bilip bilmeden konuşma,kimseye sataşmaya hakkın yok.Boşu boşuna oksijen tüketiyorsun..

Kasıtlı yapılsa neden her guncellemede o açıklar kapatılsın? Onlarla ders çalışmanız gerekli oyun oynamaniz değil. Maymun kadar iq olsaydı bunları soylemezdin ama hem ergenligine hem de lastik kazası olmanın verdiği mağduriyete veriyorum bu düşük düşünme seviyeni(zi). Ama insan keşke yirtilmasaymis diyor yine de içinden...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
M.e.B Hakkında açılan yardım istek ve destek konuları yasaktır.
Bu tarz konular gördüğünüz vakir laf edip küfür edip ceza almaya meyl etmektense şikayet edin gerekeni yapalım.

Üst Alt