Vertice vifi 600

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UMIT KARAKOC

Üye
    Konu Sahibi
Vertice vifi 600
Arkadaslar vertace vifi 600var internet disinda bi sorun yok vidyolar acilmiyo face sayfasi buyutmuyo hicbisey paylasmiyorum vede hicbisey indiremiyorum eror veriyo lutfen yardim

goko3535

goko3535

Üye
S.a kardeşim..Öncelikle bu telefonu yeni almadın her halde kanımca yani bi kullanıp anasını ağlatmışsındır cihazın..çnkü yeni aldığında internet hariç çoğu şeyi yapılabiliyor..bunun bi benzeri bnde var işte ve bnde hiç sıkıntı yapmıyor..şimdi kardşeim durumdan anlaşılan şu senin telefona virüs gbi b bi zararlı yazılım girmiş yada sen ayarlarıyla kurcalamışsın..yapacağın çözümler telefonun markasını nete yazıp ordan sıfırlama bilgilerini bul sonra hafıza kartını ve teli bilgisayarda iyi bi anti virüs ile tarat ki telefon iyice temizlensin sonraki işlemlerde sıkıntı yapmasın.daha sonra internetten telefonuna uyumlu bi java indir javanı güncelle yada yeniden kur ve son aşama teleofnda javaların feln nereye kaydedilsin diye soruyor ya onu önce telefonu temizledikten sonra herşeyi telefon hafızası yap hafıza..5 dakika feln öyle kalsın uygulamalara gir sonra herşeyi tekrardan hafıza kartı yap javanı güncelle ..garanti veriyorum hiç bi sıkntı olmaz yani..büyük ihtimalle ya virüsten yada javadan yapıo o sorunu donanımsal bişey değil tamamen yazılımsal kardeş..hani şimdi burda bi kaç çok bilmiş atlar hemen işte çin malı telefon virüs desteklemez diye ama yanılıyorlar her virüsü değil ama bazılarını destekliyopr çnkü bnde yaşadım aynı şeyleri..yani diyeceğim bu kardeş umarım bi faydam dokunmuştur dokunduysa ne mutlu bana sana bi fayfam olduysa..şimdilik bu kadar..allaha emanet ol

İphone 6cı

İphone 6cı

Üye
yukarıdaki arkadaşı dinleyin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...