Verson Vx 35

Sponsorlu Bağlantılar

cagdasdemir20

Üye
    Konu Sahibi
Verson Vx 35
Arkadaşlar Merhaba Ben çağdaş Hepinize Slm Ederim..
Aranizda Yeni çikan Verson Vx 35 I Deneyeniniz Var Mi

cagdasdemir20

Üye
    Konu Sahibi
Bu Telefon Bir Manyaakkk Iki Hattimi Birden Kullaniyorum Gerçekten çift Hat Kullanicilari Için çok Uygun Bir Model Ayni Zamanda Ses Kalitesi Sony Ericsson Ile Rahatlikla Kiyaslanir Alirken Biraz Tereddüklüydüm Ama Gerçekten Pişman Olmayacağiniz Bir Tasarim.

ouSahin

ouSahin

Üye
ya ben Tel. almayı düşünüodum Bunun Fiyatı ne kadar ?? Bunuda alacaklarımın Listesine koyim:D

ouSahin

ouSahin

Üye
ya ben Tel. almayı düşünüodum Bunun Fiyatı ne kadar ?? Bunuda alacaklarımın Listesine koyim:D

Ürün Adı: Vx35 Çift Sim Kartlı Cep Telefonu
Marka: Verson
Model: Vx35
Ürün Kodu: VERVX35

Son zamanlarda çift hattı destekleyen cep telefonlarının sayısında artış yaşanmaya başladı. Kuşkuzsuz bu durumun en büyük sebeplerinden biri; bu alanda var olan ihitiyaç. Bu durum yeni ürünlerin piyasada yer almasını sağlıyor.

İşte bu ürünlerden biri olan Verson Vx35 aynı anda çift sim kartı destekleyen cep telefonları arasında tasarımı, dokunmatik tuşları, flaşlı 2 mp kamerası ve gerçek stereo hoparlörleriyle dikkat çekiyor. Ürünün en ilginç özelliği ise üzerinde dokunmatik tuşları barındırmasına rağmen bu özelliği sevmeyenler için normal tuşalarlada kullanılabiliyor olması. Ürün 1000 mAH Li-On bataryasıyla tek şarjla uzun kullanım süresi vaad ediyor. Ürünün diğer özelliklleri arasında Gprs, Mp3, Wap,Pc senkronizasyonu gibi özelikleri bulunuyor

bak birazda araştırdım telefonu qerçekten qüzelmiş fiyatınada baktım 600$ sanırımm sen kaça aldın arkadaşım

champion

Üye
peki buna nasıl oyun ve program yüklerim java oyun yüklüyorum olmuyor bir yardım ne tür dosya yüklemem lazım

night98

night98

Üye
yetkililere sorarsak söylerler

berdanist

Üye
slm arkadaşlar ben hasan,verson vx 35 ile ilgili memnuniyetsizliğimi paylaşmak istiyorum.ben bu cihazı yeni cıktığında güzel bi telefon almış olduğumu düşünerek 580 ytl verdim.sonra önemli şebeke sorunu cıktı evimden telefonla konuşmak için sokağa cıkar oldum.pendikteki servisine götürdüm format atınca gecer düzelir dediler ama nafile şebekeden bi değişiklik olmadı,ikinci kez tekrar gittim yine bi sonuç çıkmadı.daha sonra durduk yere telefon ekranımın dokunmatik özeliği bozuldu servise götürdüğümde cihazın su aldığını garanti dışıkaldığını ve bunu bi üçret karsılığı anca yapabileceklerini söylediler.sonra başka bi telefon tamircisine götürdüğümdede kesinlikle sorunun sıvı temas olmadığını söyledi,ama yine ekranı o serviste 100 ytl karsılığı değiştirdim ve simdide telefonun yenisinin internette satış fiyetı 300 küsürlere kadarda indiğini görüyorum.yani kısacası cihazdan ve satış sonrası hizmetten zerre kadar memnun deilim bunu sizlerle paylaşmayı bi tüketiçi görevi olduğunu düşünüyorum saygılarımla.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel telefonlar

lucyliu

Üye
arkadaşlar telefonda aynı anda iki hattınızda aktif yani piyasadaki çift hatlı telefonların birçoğunda deneme yaptım mesela hat 1 türkcell ile görüşme yapıyorsunuz hat 2 avea dan sizi arıyorlar ve aradığınız kişiye şuan ulaşılamıyor mesajını dinliyorlar
Verson Vx 35 bu modelde ise birinci hattan görüşme yapıyorsunuzya ikinci hattan telefonunuz titreşim yaparak çağrı aldığınızı söylüyor ve arayan noyu gösteriyor dilerseniz hemen birinci hattı beklemeye alıp ikinci hattan gelen çağrıyı kabul edip görüşüp tekrar birinci hatta dönebiliyorsunuz yada hatlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz
yada her iki hattan aynı anda görüşme yapabiliyorsunuz bunun anlamı şu yani sizi arayan iki kişi hem birbirlerinini duyup kouşuyorlar bu arada sizde o iki kişiyle konuşabiliyorsunuz yani 3 lü bir konferans oluyor arkadaşlar
piyasadaki çin telefonlarından çok iyi zil sesi kalitesi oldukça yüksek kıyaslama yapmak gerekirse bir nokia 6233 ile eşdegerde şarjı konusunda pek sağlıklı bir bilgim yok çünki yan sanayi bir batarya ile kullandım kesin olmamak üzere 1 yada 1.5 gün gibi bir ortalamam var