Ve karşınızda Lumia 928 Catwalk

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ve karşınızda Lumia 928 Catwalk

Nokia'nın yeni üst versiyon windows phone8 işletim sistemli Lumia cihazı merak konusu olmaya devam ederken cihazla ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor.Son gelen bilgilerde ise Snapdragon S4 çift çekirdekli işlemci,1GB ram ve 4.5inç OLED ekran dikkati çekiyor.Asıl önemli nokta ise cihazın yapısı.129X71X8.4mm boyutlarındaki cihazın agırlıgı 132G,yani Lumia920'den yaklaşık olarak 50gr daha hafif ve 8.4mm ile yaklaşık olarak 2.4mm daha ince.Cihazda f/2.0 8.7mp kamera kullanılmış.Gelen diger bilgilerde ise OLED ekran kullanılmasının bir diger nedeni ise Nokia Active Stanby Clock kullanılacak olması olarak düşünülüyor.Bu cihazın bir diger versiyonu olması beklenen Nokia EOS kod adlı cihazda ise bu özelliklere ek olarak 41mp kamera lensi kullanılacagı da gelen iddialar arasında.Bu arada Nokia'dan beklenen Quad Core chipsetli Lumia da bu sızan bilgilerle cevapsız bırakılmış görünüyor.

2000mAh batarya kullanılacagı iddia edilen cihazda 16GB dahili hafıza olması bekleniyor.MicroSD ile arttırılabilir hafıza konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.Cihazın haziran ayında satışa çıkması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi için teşekkürler abi.

• Beğen

IVI-Elia

Üye
Yani bizim cihazın güncellenmiş hali?Peki bu AMOLED ekran bizdeki LED arka aydınlatmalı Super IPS+ LCD2 ekrana karşı neler sunacak?Kontrast ve siyah derinliği daha iyi olacaktır ama renk doğruluğu ve parlaklık konusunda ( gerçi amoled renk doğruluğunun az olmasını sebbebi gerçekten daha canlı gösteriyor bu da birçok insanı etkiliyor oysa bu daha kötü)

Sizin düşünceleriniz nedir?

Bir de haber için :tşk:

- - - Eklendi - - -

Not abi benim cihazda maxicepteki birçok resim gözükmüyor birkaç gündür bu da dahil...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hımmm. Lumia 920'den pek bir farkı yok gibi sızan bilgilerin.
Donanım özellikleri neredeyse birebir aynı.
Sadece biraz daha ince ve hafif olacak anlaşılan.

EOS'da yine birebir aynı, sadece kamerası yüksek olacak gibi görünüyor.

Bariz bir donanım farkı olmadıkça insanların 920'yi bırakıp bu telefonlara geçeceklerini sanmıyorum :hmmm
Hatta bu bilgilerin "tam doğru" olduğunu da pek sanmıyorum ben.

• Beğen
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Hımmm. Lumia 920'den pek bir farkı yok gibi sızan bilgilerin.
Donanım özellikleri neredeyse birebir aynı.
Sadece biraz daha ince ve hafif olacak anlaşılan.

EOS'da yine birebir aynı, sadece kamerası yüksek olacak gibi görünüyor.

Bariz bir donanım farkı olmadıkça insanların 920'yi bırakıp bu telefonlara geçeceklerini sanmıyorum :hmmm
Hatta bu bilgilerin "tam doğru" olduğunu da pek sanmıyorum ben.

EOS kod adı bana hep Canon firmasıyla bir anlaşma ile gelecekmiş hissi yaratıyor.

Şimdi Carl-Zeiss mercek kullanımı gibi o modelin de kamerasını Canon üreticekmiş gibi geliyor :hmmm

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Bu donanim ve ozellikte gelecekse hiç gelmesin!!

alical33

alical33

Üye
920den öyle aham şaham Bi farkı yok sanki ama 920 almayıp yeni model bekleyenler için güzel haber

theruhix

Üye
lumia tasarmına 41 mpx gelse süper olur :)

alical33

alical33

Üye
temsili resim gerçek çıkarsa 920 yi satar alırım ama :D

IVI-Elia

Üye
Resimi göremiyorum...

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
920 nin töpülenmis hali. cd kart olmaz. inadina koymazlar

fk555897

fk555897

Üye
Çok güzel bir telefon. Lumia 920'nin kamerası gayet gelişmişken bu daha da gelişmiş mükemmel.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bence Amerika pazarında iş yapar bu cihaz. Cünkü lumia920'yi cok isteyip de iri yapısı ve agırlıgı nedeniyle tercih etmeyenlerin sayısı olduca fazla.

Ayrıca OLED ekran avantajiyla daha iyi şarj suresi de verecegini hesaba katmak gerekir.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

Üst Alt