Vay benim başıma gelenler

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Vay benim başıma gelenler
Bugün pc ye fifa 08 yükledim (yüklense bile oynanmaz) normalde hiç futbol oynamam (kafa topu hariç)
Çocukken eniştemin bilgisayarında futbol oyunu vardı şu an (kaça 0) yenildiğimi hatırlamıyorum o günler aklıma geldi bu arada bilgisayara nadir oyun yüklerim o da microsoft store den her neyse bi siteden oyunu indirdim yükledim açtım her şey normaldi tam ekran maç başladı sadece boşluk tuşu işe yaradı çıkmak istedim bi sürü kombinasyon yaptım ekranın nerdeyse yarısı siyah fare işareti gözükmüyor klavyeden başlata girdim oyunu kaldır dedim ama ayarları açtı siyahlıktan görünmüyor daha sonra pc yi kapattım tuştan ekran kocaman açılışta bile açtım yine aynı bu sefer başlat kısmından kapat dedim sonra düzeldi rahat bir nefes aldım.
Tabii oyunu hemen sildim. Ekran görüntüleri : ve
Bu arada ekran görüntüsü alma tuşu tekrardan açıldı önceden windovs logosu ile basmak zorunda kalıyordum.

Son düzenleme:
  • Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DeV/AsA

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Tam 1 yıl 24 gün geçmiş başımdan geçenleri yazalı şimdiyse sadece cats catch oyunu yüklü onu da arada sırada oynuyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Maşallah reis konu çok ilgi çekmiş güzel tartışma ortamı...

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Format At Düzelir

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve Linus Torvalds
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 yıl 24 gün geçmiş sorun çözülmüş. Güzelim pc ye formata gerek yok. Şu an durumu gayet iyi
Olsun Bizim Ülke Geneli Öyle Bilgisayar Yansa Bile Format At Düzelir Önerisini Alırsın :D

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Normalde hiç tarzım değil ama, dijital olarak satılmadığı için gönül rahatlığıyla paylaşabilirim.

Bunu dene, sıfır sorun oynayabilirsin.
Bende de yüklü arada açıyorum (Windows 10 20H2).

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Linus Torvalds, MAERKEK ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Birkaç ay önce yaşadıklarımdan sonra asıl vaaay benim başıma gelenler demek daha doğru olur
neymiş de pc ye oyun yüklemişimde bilmem neymiş
Yaşadıklarımı düşününce bile bile o anı halen yaşıyomuş gibi oluyorum.