Vatan Bilgisayar Fibabanka cep telefonu kredisi nasıl çekilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vatan Bilgisayar Fibabanka cep telefonu kredisi nasıl çekilir?
Vatan Bilgisayar'ı ziyaret ederek taksitli olarak cep telefonu alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda Kredi Kartı aracılığıyla taksitle cep telefonu satın alımı engellenirken, bunun için banka ve satış noktaları farklı yöntemler arıyordu. Farklı bir yöntemle birlikte taksitli olarak cep telefonu satın alma imkanına erişilebilecekken, bu işlem için ise bankalar artık bir kredi sistemi sunuyor.

Cep telefonu kredisi ile birlikte Vatan Computer'ı ziyaret eden herkes peşin fiyatına 10 taksit ile telefon satın alımı gerçekleştirirken, hangi telefonu satın alacağını ise kendisi belirleyebiliyor. Kampanya hali hazırda 19-26 Aralık tarihleri arasında tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerli olacakken, kampanya koşullarından her kişi sadece 1 cep telefonu için yararlanabilecek. Fibabanka'nın kredileri serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına da sahip olduğunu hatırlatalım.

Vatan bilgisayar taksitle cep telefonu satın alma?
Vatan Computer
'dan taksitli olarak cep telefonu satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Vatan Bilgisayar'dan cep telefonu satın almak isteyenler Fibabank'a taksitli cep telefonu satın almak için başvuru yapabilecekken, bu başvuru da VATAN TC numarasını yazarak 3422 nolu numaraya mesaj göndermeniz gerekiyor.

Kredi başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra sizlere kısa mesajla kredinizin onaylandığı yada onaylanmadığı hakkında bilgi sunulacak. Sadece gelen mesaj bununla kalmayacakken, sizlere hangi fiyat etiketi aralığında telefon alabileceğiniz de belirtilecek. Daha sonra dilerseniz bu mesajla birlikte başvuru gerçekleştirip, dilediğiniz cep telefonu modelini alabileceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve TheNightMare.

lookout

Üye
2 tane asus zenfone 1 tane iphone aldık aynı kredi ile. kredi kartına taksit yapılamıyor, taksitle cep telefonu almak için ya evkura gideceksiniz ya da bu şekilde krediler kullanacaksınız. ayrıntılı bilgi için aşağıdaki web sitesine bakabilirsiniz.

sebocan21

Üye
telefonu begendikten sonra gidip vatan da fibabank bürosu var başvuru yapıyorsun

ysnylmzde

Üye
inşallah verir krediyi ben denedim kasada kaldım

Üst Alt