Yardım Variant.kazy virüs Acill Yardımm EDİNN !! LÜTFENNNN !!!


hasim38

hasim38

Üye
TORRENTDEN PES 13 İNDİRİRKEN VARİANT.KAZY DİYE BİR VİRÜS BULASTI,TÜRKÇE SİTELERDE AÇIKLAMASI YOK AMA ÇOK TEHLİKELİ BİR VİRÜSMÜŞ,BİT DEFENDER İNTERNET SECURİTY VİRÜSÜ SİLEMEDİİ ! YARDIM EDİN CHROME FALAN ULASILAMIYOR,PC KENDI KENDINE EXPROLER AÇIYOR.WİNDOWS 8.1 BENİM PC.HEMEN SIFIRLA BÖLÜMÜNDEN SÜRÜCÜLERİ SİL FALAN YAPTIM SU AN %4 YENIDEN YÜKLENİYOR,VİRÜS KALKAR MI YARDIM EDİN SİBER SALDIRI FALAN DİYOR YABANCI FORUMDA,İNTERNETİ FALAN ÇEKTİM Kİ MAİL HESABIMA FALAN ULASMASIN DİYE.YARDIM EDİN ,BİR ÖNERİ,TAVSİYE ,BİLGİ LÜTFEN ???? :(Up up
 


Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Sıfırladıktan sonra bitdefender ile yeniden tarat ekstra olarak internet security dışında bir de bitdefender antivirüsü kullan. Bir de combofix i güvenli modda başlatıp dene bakalım. Şu an virüsün nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum, eğer bunlar işe yaramazsa tekrar yaz ki biraz araştırma yapayım 8-)
 
Superfan

Superfan

Üye
Bitdefender ile derin tarama yap. Kayıtlarını bize gönder. Bulaşmış dosyaları sana söyliyelim. Daha sonra bitdefendir'in gerçek zamanlı korumusuna durduracaksın. Daha sonra sana söyliyeceğimz konumdaki gizli ve ya açıktaki dosyaları sileceksin. Ayrıca bir iki kayıt defteri girdisi de silinecek. Ondan sonra kurtulursun virüsten.

Yani genel çözüm yolu bu şekilde.

Şimdi yapman gereken, derin bir tarama yapıp kayıtları bize göndermen.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Üst Alt