Planlanan Buluşmalar Var mısınız? :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Beyler tamam arkadaş konunuzu incelemeden güncel bir konuya yanlış bir zamanda temas etmiş organ konusun kapatın :polis: keyifli buluşmalar karar verdiyseniz konuyu kapatacam :hmmm

• Beğen
Tepkiler: najanaja

Invoke

Invoke

Üye
İnceledim ya hu. Alt tarafı bir şaka yaptık. Olay oldu. Zaten sohbet muhabbet ediyorsunuz burada. Sanki devlet meselesi konuşuyordunuz da ben cıvıttım.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
najanaja

najanaja

Üye
Beyler tamam arkadaş konunuzu incelemeden güncel bir konuya yanlış bir zamanda temas etmiş organ konusun kapatın :polis: keyifli buluşmalar karar verdiyseniz konuyu kapatacam :hmmm
tamamdır kardeşim kapatabilirsin herşey kesinleşti başkasının gelcede yok bize uyar kapatabilirsin :) ne bilelim her gelen dediğim gibi organ mafyasından bahsediyo dedim noluyo :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Kapat abim sen konuyu. Biz telefonda konuştuk anlaştık. Yarın buluşuyoruz. Buluşma sonrası burada foroğrafları filan yayınlarız @najanaja nın isteğine göre :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
İnceledim ya hu. Alt tarafı bir şaka yaptık. Olay oldu. Zaten sohbet muhabbet ediyorsunuz burada. Sanki devlet meselesi konuşuyordunuz da ben cıvıttım.
sakin :D kardeş yok bişey tamam senden önce biri daha aynı şakayı yaptıda benim o komiğime gitti açıkçası :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sulhu sağladığımıza göre organ işi de olmadığına göre sorun yok ;)

:locked2:

Olaylı buluşma planınızdan güzel fotoğraflı konu açmanızı tavsiye ederim benden söylemesi :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@ ve najanaja
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt