Vampent vBagX v1.25 S60v3 SymbianOS9.1 UNsigned

Sponsorlu Bağlantılar

mdma

mdma

Üye
saol abi

"xSoS"{ß}"

"xSoS"{ß}"

Üye
Teşekkürler.

memolim83

memolim83

Üye
indirdim teşekkürler n95 e

ilyasazdamur

Üye
teşekkürler güzelmiş

hasoly

Üye
Evet fll..yanlız Vampent vBagX v1.25 *** - ile fll yapacaksınız

nasıl full yapacağımızı da anlatırmısın dostum, ben yapamadım sanırım. oyunlar açılıyo ama belli bi süre sonra site adresi verip kapanıyo :( nolur bi yardım et...

--------------- Ekleme ---------------

oyun 3 dakika kadar çalışıyo, sonra "visit our web site http/... bilmem ne bilmem ne yazıyo...
neden yapar böyle bişeyi?

joneskim

Üye
slm arkadaşlar ben burda yeniyim baya zamandır bu vbag in save yapabilenini arıyorum ama bulduklarımın hepsi demo yani bi süre sonra site adresi veip duruyo çakallık edip devamlı kayıt yapıyorum açınca devam ediyorum ama bi süre sonra yemiyo:d bi yardım ederseniz sevinirim çoğunlukla oynadığım oyunlarda şunlar ( yu-gi-oh. pokemon ) bu oyunlarda vbag in save yapma özelliği çok işe yarıyor ama nafile :( yok işte bi el uzatsanız şu garibana sevinir valla :D

cuneytinanir

Üye
Arkadaşımsın

silop_kms

silop_kms

Üye
cok saol....

mkmause_-

Üye
elnize sağlık

1996

Üye
yaw beyler bende nasıl FLL yapılacağını bilmiyom hem n95 kullanıyom play seçeneğine gelincede uygulama kapandı dior yardıım

baranovey

Üye
kardeş bu dosya bozuk diyor

JAGLER-22

JAGLER-22

Üye
şifrelenmiş dosya için parolayı girin diyor.parolayı bileiyorsanız verebilir misiniz acaba..?

anarsik15

Üye
yha bu roms olayı nedir bi anlatacak varsa çok ei olur şimdiden teşekkürler.......

pervari_1

Üye
teştek gu ederim

osmanayman

osmanayman

Üye
Ya ben oynarken bazı romlarda hata verdi. Tekkende arcadeye girdikten sonra açmıyor. Metal slug da silah rakibe işlemiyor. Anlamadım gitti... Sorunlarda hep beni mi bulur.

bayaelte21

Üye
saol kardes

stek

stek

Üye
çok saol ya final fantasy oynuyorum telefonda sayenizde. (: nostalji. ayrıca n95te sorunsuz çalışıyo sign ettirmedende. görüntüsü sesi herşeyi aynı gameboy gibi.

wallq

wallq

Üye
abiler Allah rızası için bi yardım edin.pokemon firered oynamak istiyorum nokia 6630 telefonum var vbag emülatörünü bir türlü ayarlayamadım konunun başında anlatılanları da beceremedim.pokemon oynamak için ne yapmalıyım
*#0000# yapıyorum
V 4.03.38
25-04-05
RM-1

böyle birşey çıkıyor.
vampent.com sitesinden telefonum için uygun olanı indirdim.oyunu açıyorum 2dk oynamadan vampent.com yazılı birşeyler çıkıyor sonra oyun kapanıyor.bir yardım edebilirmisiniz

habbuj

habbuj

Üye
Sağol kardeş

karahanlı

Üye
tesekkurler ellerine saglik ilac gibi geldi

Üst Alt