Valbuena: Benim için daha çok insan geldi

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Valbuena: Benim için daha çok insan geldi
Herkes Mathieu Valbuena’nın yedek kaldığı için sıkıntı içinde olduğunu düşünüyor… Fransız oyuncunun keyfi ise yerinde. Tatil için ülkesine giden Valbuena, Canal Football Plus kanalına konuştu. İşte Valbuena’nın sözlerinden dikkat çekenler!

* Fenerbahçe’ye giderken milli takıma dönme umudum vardı. Şimdi tam tersi. Milli takımda adımı görme umudumu kaybedeli aylar oldu.

* Gomis milli takımda olabilirdi. Bence hakketti. Rusya’da yardımları olurdu.

* Finalde Marsilya kupaya ulaşmaya hiç yaklaşamadı. İlk saniyeden itibaren Atletico kazanacağını hissettirdi.

* Ocak ayından Çin’den, Mart ayında da ABD’den teklifler geldiği doğru. Hem kulüp gitmeme izin vermedi. Hem de ben gitmek istemedim. Gitsem de zaten burada kazandığımdan çok daha fazla kazanmayacaktım.

* Şampiyon olabilirdik. Son maça kadar bu şansı devam ettirdik. Sezon başında havalimanına beni karşılamaya daha çok taraftar gelmişti. Maçlara bile o kadar gelmediler.

* Taraftarlarla aramızda güzel bir ilişki var. Benim kalmamı istiyorlar. Beni izlemek istiyorlar. Ben de onlar için oynamak istiyorum. İstanbul’u seviyorum. İyi de kazanıyorum. 2 yıl daha buradayım.

* İstanbul araba kullanmadığınız zaman zor bir şehir değil.

Kaynak: Canal Football Plus

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Adam bile açıklamasında İstanbul araba kullanmazsanız zor bir şehir değil diyor.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Adam bile açıklamasında İstanbul araba kullanmazsanız zor bir şehir değil diyor.

Bir bakıma öyle de toplu taşıma da aşırı yoğun oluyor. İstanbul parası olana güzel. Sakin yerde oturur, yaşar hayatını. Zaten her imkan var.