V31-0.017 mutlaka okuyun hack hiç bu kadar kolay olmadı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pol_ist

pol_ist

Üye
    Konu Sahibi
V31-0.017 mutlaka okuyun hack hiç bu kadar kolay olmadı!!!
Evet Arkadaşlar Fazla Uzatmadan İşleme Başlayalım Öncelikle Buraya Tıklayın http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...e-dil-turkce-anlatim-11-12-2009-a-284866.html

1-) Arkadaşımız burada çok güzel şekilde anlatıyor sertifika(cer) ve dosyasını alma işlemini, gelmiş geçmiş en kolay sertifika alma yöntemidir çince değil en azından en kısa zamanda sertifikayı ve i verecegine emin olabilirsiniz sadece JRValantin3 adlı arkadaşımızın anlatımını uygulayın.

2-)Belli bir sure zarfından sonra yukarıdaki adresten cer ve i aldıysanız artık ikinci adıma gecebiliriz. Şimdi yapmamız gerekenler paylasmıs oldugum dosyaları bilgisayarınıza indirmek, freesigner programını indirmek ve bulmak icin baya ugrastım cunku programın kendisi sertifika istiyor fakat ben bu tezatı su sekilde astım freesigneri telefona yuklerken telefonun tarihini 9 aralık 2008 e getirin başarıyla freesigneri telefonunuza kurabilirsiniz(Dikkat freesigneri telefon hafızasına kurun). ardından telefonunuza paylasmıs oldugum x-plore(benimki türkçedir) isimli programı hafıza kartına kurun. bunun ardından e klasoru yani hazıfa kartının icine dosyalarım isimli bir klasör acın ve ardından LAZOFLU arkadaşımızın vereceğim linkinde anlatımını harfi harfine uygulayın http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...a-2-saniyede-sertifikalama-islemi-272614.html

UYARI!!:Arkadaşlar lazoflu arkadasımızın anlatımında 7. adımda Sing Sis i sectiginizde sertifikalandırma yapamıyorsanız bir altındaki Self Sing Sis i secin oyle deneyin

3-)Artık cep telefonunuzu en güzel ve en basit sekilde Haclayebilirsiniz ben N95 v31.0.017 de basarıyla kullanıyorum anlatımlarda emegi gecen JRValantin3 ve LAZOFLU isimli arkadaşlara teşekkürler

4-)LİNKLER!!!

• Beğen
Tepkiler: fbulgar4, Caddeji, demirkaya ve 1 kişi daha

pol_ist

pol_ist

Üye
    Konu Sahibi
Bir Teşekkürü Çok Görmeyelim!!!

adem_2c

Üye
n96 son versiyonda uygulayan var ise lütfen bildirsin

pol_ist

pol_ist

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş N96 modeli içinde uyumlu oldugunu tahmin ediyorum

prince14

prince14

Üye
yaw bu xplore yide freesigner i de yükleyemedm tarihide geri aldım ama olmadı sertifika hatası veriyo gene

pol_ist

pol_ist

Üye
    Konu Sahibi
kardes vermemesi lazım bende tam olarak yuklendi

chax

Üye
yaw bu xplore yide freesigner i de yükleyemedm tarihide geri aldım ama olmadı sertifika hatası veriyo gene
yokya bu tarih olayini yemiyo program,hem hafiza kartina hem telefon hafizasinda denedim ,ihih olmuooo,alternatif programla falan olmazmi bu is

Ajaxkit

Üye
Dostum bu rapidin süresi mi dolmuş ne hata veriyor indirmiyor. Foruma yüklesen olmaz mı dosyaları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt