Uygulamaları Telefon Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
ilk başta python yüklememiştim ama yükledikten sonra ZntxHan uygulamasına tıkadım bu sefer sanki böyle birşey yeniliyor menüyü ama acilmiyor
zaten sadece virtualkey ile kullanabilirsin onu

BlueLost

BlueLost

Üye
zaten sadece virtualkey ile kullanabilirsin onu
Kardeş python uygulaması otomatik olarak benim telefonumun depo hafızasına yükleniyor gerçi hafıza kartına otomatik yüklemesi gerekiyor diyor ama

Kayahan14

Kayahan14

Üye
nereye yuklendigi fark etmiyor ya

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Olmadı beceremedim :'(

BlueLost

BlueLost

Üye
Olmadı beceremedim :'(
neyi yapamıyorsun merak ettim bilsem yardımcı olurdum ama bende nerdeyse acemiyim bu işlerde denemek için yaptım bir tane oyunlardaki dialogları değiştirebiliyorum ama bu türkçe karakter yapma olayını beceremiyorum

Eduardo58

Eduardo58

Üye
neyi yapamıyorsun merak ettim bilsem yardımcı olurdum ama bende nerdeyse acemiyim bu işlerde denemek için yaptım bir tane oyunlardaki dialogları değiştirebiliyorum ama bu türkçe karakter yapma olayını beceremiyorum
.exe yi Unpack yapmıyor telefon sorun nerede anlamadım :hmmm

BlueLost

BlueLost

Üye
Ya ALLAH için şu türkçe karakter sorununa yardım edin bana

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
ellerine sağlık çok güzel anlatmışsın
bu arada virtual key programını çok sevdim bilgisayardaki gibi fare imleci geliyor
zxthan bende açılmkyor help help!!
Kardeşim ne desem azdır yaptım olmadı yaptım olmadı pes etmedim ve en sonunda free signeri türkçe yaptım çok :tşk:

- - - Eklendi - - -

phyton açık durcak arka plana alacaksın
Pytonu arka pana alıcaz tamamda benim telefon 5800xm uygulamalar kısmında bişey yok pytonla ilgili

Liquid Glass

Kapalı Hesap
Abi rsc yi düzenleyip kaydettikten sonra rsc nin bulunduğu klasöre rsc.bak dosyası oluştu onu ne yapmalıyım
O fazldan oluşan dosyaları sildim sadece rsc yi değiştirdim oldu ^^ ama rsc_bak nie oluştu anlayamadım

Son düzenleme:
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Abi rsc yi düzenleyip kaydettikten sonra rsc nin bulunduğu klasöre rsc.bak dosyası oluştu onu ne yapmalıyım
O fazldan oluşan dosyaları sildim sadece rsc yi değiştirdim oldu ^^ ama rsc_bak nie oluştu anlayamadım
O rsc backup (yedek) dosyası, eski dosyanın yedeğidir

Symbianizer

Symbianizer

Üye
_bak,düzenlediğin rsc dosyasının düzenlemeden önceki hali.Mesela biyerde yanlış yaptın,ama bulamıyorsun.bak ı sil uzantı rsc olunca tekrar açıp eski halinden düzenlemeye devam edebilirsin :oke:

Liquid Glass

Kapalı Hesap
_bak,düzenlediğin rsc dosyasının düzenlemeden önceki hali.Mesela biyerde yanlış yaptın,ama bulamıyorsun.bak ı sil uzantı rsc olunca tekrar açıp eski halinden düzenlemeye devam edebilirsin :oke:
saol Allah razı olsun bişey soracağım bu java oyunlarda türkçeleştirme yaparken harf limitini nasıl kaldırabilirim ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
saol Allah razı olsun bişey soracağım bu java oyunlarda türkçeleştirme yaparken harf limitini nasıl kaldırabilirim ?
O kalkmıyo maalesef,kalkıyosada hiç denemedim :) kelimeleri kısaltmayı ya da kısa kelimeler seçmeyi deneyebilirsin :)

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Ztnxhan Tıklıyorum Açılmıyor tel nokia500 phyton yüklü

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
JustWatch34

JustWatch34

Üye
Bir uygulamayı Türkçe yapmak için girdim Çok uzun aşamalı olduğunu görünce Vazgeçtim.

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
ZthnXhan A Bastıgın Zaman Disarı atıyo ?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
zntxhan uygulama değilki sadece yazı var dosyaları çıkarttım gerisini anlayamadım

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Ben çevirdim ama olmuyor?

Üst Alt