Uygulamalar hafıza kartıa taşıma ve uygulamaları direk hafıza kartına yükleme hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

omaroz

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamalar hafıza kartıa taşıma ve uygulamaları direk hafıza kartına yükleme hakkında yardım
Arkadaşlar iyi günler.. Ben telefonun kendi hafızası dolduğu için artk uygulama yükleyemiyorum acaba eski uygulamaları nasıl hafıza kartına taşırım. App2SD ile taşıyabildiklerimi taşıdım fakat çoğu uygulama taşınmıyorum. ne yapmam gerekir şimdiden teşekkürler

Sertug1991

Sertug1991

Üye
dostum bazı uygulamamalr root olmadan taşınmıyor maalesef :(

aagkn

aagkn

Üye
Özelden mesaj attım bakarmısın.

MBrkA

MBrkA

Üye
Bir aralar sitede bir kullanıcı rootsuz sdye taşıma programı yapmıştı.Biraz araştırırsan belki bulabilirsin.

foz54

foz54

Üye
'antiace' ile romda bulunan sistem uyglamaları hariç hepsini sdkarta taşıyabilirsin.buyur kendi anlatımlarım;

• Beğen
Tepkiler: trojan01
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
android marketteki bu asistan uygulamasını indir

Tools menüsüne girdiğinde altlarda App 2 SD var. ona girince taşıyabileceğin (Movable) uygulamaları görüp taşıyabilirsin. Zaten bu Android asistan uygulamasının en beğendiğim yönü bu.

gold-king

Üye
bende de aynı sorun var ne yapmam lazım tam olaraka açıklarmısınız

sinyorahmet

Üye
apps2sd apk link verebilirmisiniz ama paket ayrıştırma hatası olmasın !! :(

raga_oktay1980

Üye
arkadaşım çok zor u uygulama adorit iiçin geçerli ama sınırlı modellere ben telı recovery yaptım ama yinede sınırsız uygulama yükleyemiyorum önce yedeğini aldım yok sa rpmlar genelde hata veriyor ben yıne orjınele dondüm fakat süper useri recovery modunda kurdum sonra link 2sd yı kurdum ama bana hafızainede yetmiyor direk hafıza kartına kuracak uygulama yok

__HeadshoT__

Üye
Arkadaşım benim dediğimi harfiyyen uygularsan sorunu çözersin bende hiç anlamam ama deneyerek yaptım Hatta GOOGLE Play ve Whatsapp gibi dosyaları dahi Hafıza KArtına taşıyabildim
İlk baş ONECLICK dosyasını indir
Sonra SAMSUNG GALAXY ACE USB DRİVER DOSYASI VAR onu indir ( )
Telefonunda USB hATA AYIKLAMA ve BILINMEYEN KAYNAKLAR etkin olsun.Telefonu Pc ye bağla .
Driver programını kur . sonra Samsung Kies programı var driverin içinde o programı çalıştır.
ONECLICKE e gel ve orda '' adb '' diye bı dosya var onu çalıştır
sonra da oneclıckı calıstır ve uyarılara tamam dıyerek hafıza kartını tıkla aşşağı da DEĞİŞTİR butonu var ona da tıkladın mı iş tamamdır : )

keemcank

Üye
Arkadaşlar bu yöntemi deneyerek kendim buldum ve bende çalıştı. Telefonum s3 mini.
-Hafıza kartına "Android" klasörü oluşturunuz.
-Android in içine "data" dosyası oluşturun.
-Telefonun hafızasındaki Androide girip, data dosyasının içindeki klasörlerin tümünü hafıza karttaki data nın içine atın.

Obb dosyalarında çalışmıyor. Hiç bir risk yoktur. Olmazsa geri eski yerine atarsınız. ;)

By_torque

By_torque

Üye
kardeşim bende bazı oyunlar obb üstünden çalışıyor dahili hafızada obb ye atsam çalışır mı yoksa varsayılan had-fıza hafıza kartı olduğu için obb li oyunlara elveda mı dicez

onedio5

Üye
Rootsuz olarak

dargman69

dargman69

Üye
piyasada oldukça fazla yöntem var ancak bence en geçerli ve en yeni yöntemi denemelisin. bak şurada konu detaylı olarak ele alınmış.

Üst Alt