Yardım UYARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
:ah

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Birine beyinsiz demişsin. Reşwan admine PM at sana uyarı veren o. Haksızlık olduğunu düşünüyorsan da Ozan'a şikayet edebilirsin bu durumu İletişim | MaxiCep.Com

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Beyinsiz mi? Hangi mesajımda öyle bir şey dedim ki ben? Hatırlamıyorum gerçekten. Reşwan'a mesaj attım ama cevap vermedi.
Reşwan abi bakmış sadece hala üste çıkmaya çalışıyor
3 admin ve 1 mod profilime baktı, yeterli mi? Benle uğraşmayı kes.

0MG90

0MG90

Üye
Kardeşim 3. Mesajda Reşwan abinin baktığı resmi atmadın mı? Ee? Ve ben senle neden uğraşayım?

mürteza16

mürteza16

Üye
Beyinsiz mi? Hangi mesajımda öyle bir şey dedim ki ben? Hatırlamıyorum gerçekten. Reşwan'a mesaj attım ama cevap vermedi.
3 admin ve 1 mod profilime baktı, yeterli mi? Benle uğraşmayı kes.
O 3 adminide ben etiketlediğim için bakmış olabilir mi?
Ayrıca modun bir zararı dokunmaz. Bakıp geçer.
Kardeşim 3. Mesajda Reşwan abinin baktığı resmi atmadın mı? Ee? Ve ben senle neden uğraşayım?
Seni sevmediği için her lafını uğraşıyor diye düşünüyor. :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
1 mod ve 1 admin baktı o zaman. Konu açıp açmamam onu ilgilendirmez.

mürteza16

mürteza16

Üye
Sen dedinki "sen de uyarı yediğin için konu açmıştın, unutmadım." dedin. Ama konularınız tamamen farklı. O kendi konusunda diyorki "uyarı veren admin pm atabilir mi?" demiş. Ama sen kendi konunda diyorsunki "haksız yere aldım". Bunun için doğruyu söylemek gerekirse konu açmana gerek yoktu ama onunki gibi konu açabilirdin.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj attım, cevap gelmedi halen.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
İkinci cezayı da alırsın bu şekilde devam edersen. Reşwan gündüz çalışıyor sana anında cevap yazamaz.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve mürteza16
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bu adama ne denir sizce ? - MaxiCep

Bu konuda ki mesajından uyarı verdim ancak sonradan uyarıyı geri sildim.
Yorumun daha önce Erol Admin tarafından değiştirildiğini fark etmedim, daha sonra fark edince geri aldım uyarıyı zira başka bir admin müdahele ettiği için öylece bıraktım. Eleştiri yaparken sözlerinize daha dikkat etmelisiniz, orda yazdığınız mesajı hatırlıyorsundur, burda eklememe gerek yok sanırım. Üstü kapalı sansürlü forum dışındakilere veya forum içindekilere ne maksatla olursa olsun argo veya küfür kullanmayın.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt